"Fūristai" pataria

 • Būtini daiktai: drabužiai, kojinės, avalynė (vairavimui, darbui, šlapiam darbui (guminiai, arba ilgaauliai)), rankšluostis, muilas, indų ploviklis, puodas, įrankiai valgymui, puodukas, bliūdelis, pjaustymo lentelė, padėkliukas, vienkartinis rankšluostis, pagalvė, plonas kinietiškas miegmaišis, maišeliai šiukšlėms, arbata ar kava, (kas ką mėgsta), druska, cukrus, rezervui gerai turėti greito ruošimo sriubos ar košės (kur reikia užpilti tik karštu vandeniu), čiulpiami saldainiai (padeda mažinti rūkymo dažnumą, ir neturint galimybės atsiprausti, rytais pašalina prastą burnos kvapą), atkimštuvas konservams, prožektorius, kalkuliatorius, vaistinėlė, ausų ir dantų krapštukai, gerai ir elektrinis puodukas ar virdulys (tik jais negalima pasitikėti, nes jie paveda, jei jungi į 12V rozetę. Jei pirksite geriausiai - tik 24 V, problemos iškyla dėl šakučių, jos nepritaikytos didelei srovei), kompiuteris (jam keitiklis is 12V ar 24V į 110V ar 220V), automobiliniai krovikliai.

 • Kur susidėti daiktus: visose fūrose yra šaldytuvai su šaldikliais, daiktadėžės viduje ir iš lauko pusės, į kurias galima pakliūti ir iš vidaus. Vadinami „paletnikai“ - dėžės po puspriekabe. Įsigyk bananų dėžės dydžio dėžę, sandaresnę, ją į paletniką su bulvėm gali įsidėti. Nusipirk konservų, konservuotų sriubų stiklainiuose - jiems nelabai aktualūs temperatūros rėžimai. Būtinai duonos, nes ją įsigyti kelionėje tikrai sudėtinga. 
 • Kabinoje visada reikia turėti geriamo vandens. Jį reikia dažnai vartoti, nes ilgai sėdint, kojose gali susidaryti trombai. Skauda blauzdas, kelius. Tam ir skirtas aspirinas, citrina. Geriau nevartoti tonizuojančių gėrimų - sutrumpinsit širdies veiklą. Coca Cola, ar Pepsi skirta nakties važiavimui, arba kai sustoja skrandis. Turėkite bakelį vandens prausimuisi, indų plovimui, arbatai virti. Jį keiskite, jeigu įmanoma, bent kas savaitę. 

 • Parašysiu kelias Vokietijos kolonėles - aikštelės, kur yra labai liuksiški dušai :) galėtų būti tokie visose kolonėlėse...

D- A3 237 km. ( Rohrbrunn, ARAL kol. )

D - A5 604 km. ( Forst, ESSO kol. )

D - A8 62 km. ( Rohrdorf, OMV kol. )

D - A8 159 km. ( Shell kol. )

D - A9 332 km. ( AGIP kol. )

 • Tiems kas mėgsta turiningą laisvalaikį:

Siūlau savaitgalį pasirinkti (pagal galimybes žinoma) A6 autobane kolonėlė prie Sinsheimo (Vokietija). Važiuojant matosi Sinsheimo technikos muziejus. Tikrai verta ten apsilankyti ir diena tikrai praeis nepastebimai greitai. Kaina įeiti į muziejų 13EUR, nuo aikštelės reikia paeiti apie pusantro km.

A2 DE stovėjimo aikštelė HELMSTEDT. Iš aikštelės laiptukais nusileidi į miestą, iki miesto centro koks 1 km. pėsčiomis. Labai gražus fachverko stiliaus kreivų namukų senamiestis, parduotuvėlėįvairios. Koordinatės: Helmstedt P N52°13.959 E11°1.463

 • Pataria kaip elgtis:
 • neriest nosies
 • padėt kelyje kolegoms nežiūrint į jų tautybę
 • 10 kartų paklaust tik po to daryt
 • gerbt senesnius vairuotojus
 • nevaryt juodai, nepamiršt, kad nuovargis Tavo priešas Nr. 1
 • galvot apie kitus ir žinot, kad Tavęs laukia namuose

Meniu

TELEFONAS

Meniu

Sukurkite nemokamą paskyrą, kad išsaugotumėte mėgstamus daiktus.

Prisijunkite

Sukurkite nemokamą paskyrą, kad galėtumėte naudotis pageidavimų sąrašais.

Prisijunkite