Žaidimų kompiuterių profilaktika

Neperkaitinkite savo kompiuterio, jei kaista, reiškia jau laikas į servisą.

Žaidimų kompiuterių profilaktika

Neperkaitinkite savo kompiuterio, jei kaista, reiškia jau laikas į servisą.

Žaidimų kompiuterių profilaktika

Standartinio stacionaraus ar nešiojamo nešiojamo kompiuterio profilaktika skiriasi nuo žaidimams skirto kompiuterio. Jei kalbėti apie nešiojamų žaidimų kompiuterių plokštes, tai jos turi integruotas galingas vaizdo plokštės mikroschemas(čipus) kurios išskiria didelį kiekį šilumos. Todėl ir profilaktikai skirtos medžiagos naudojamos skirtingos.

Kada laikas keisti termo pastą?

Su šiuo klausimu susiduria beveik visi kompiuterių vartotojai. Mes rekomenduojame termo-pastą keisti bent vieną kartą metuose. Tam, kad vaizdo plokštės ar procesoriaus lustai išlaikytų normalią temperatūra ir nepasiektų kritinės. Taip pat yra keičiami ir termo padai, kurie su laiku taip pat praranda savo šilumos laidumo savybes.

Teisingas termo-pastos parinkimas

Parinkus netinkamą termo-pastą Jūsų kompiuteris tiesiog laikys aukšta temperatūrą, arba perkais, o tai prives prie dar didesnių remonto kaštų. Mes atlikdami žaidimų kompiuterių profilaktiką, naudojame aukščiausios kokybės medžiagas, kurios leidžia pasiektų reikiamų rezultatų. Padarius profilaktiką, kompiuterius ištestuojame ir grąžiname klientui. Žaidimų kompiuterių profilaktika reikalauja tam skirtų medžiagų ir žinių, kaip tai atlikti teisingai, todėl pasirinkdami remonto servisą būtinai pasirinkite tinkamą, kad nebūtų daugiau žalos nei naudos.

Faktas yra tas, kad laikui bėgant termo pasta praranda savo savybes, todėl nepamiškite, kad ją reikia keisti. Taip prailginsite savo kompiuterio tarnavimo laiką.

Reikalinga kompiuterio profilaktika?

Kreipkitės į mūsų specialistus ir mes išvalysime Jūsų kompiuterį nuo dulkių, pakeisime termo pastą, pratestuosime ir grąžinsime pilnai paruoštą žaidimams.

Mūsų kontaktai

Mus rasite adresu: Verpėjų g.2 Klaipėda

Meniu

TELEFONAS

Meniu

Sukurkite nemokamą paskyrą, kad išsaugotumėte mėgstamus daiktus.

Prisijunkite

Sukurkite nemokamą paskyrą, kad galėtumėte naudotis pageidavimų sąrašais.

Prisijunkite