Nešiojamų kompiuterių ekranų keitimas

Sudužo ekranas ? nebėda, išspręsime problemą greitai ir profesionaliai.

Nešiojamų kompiuterių ekranų keitimas

Sudužo ekranas? nebėda, pakeisime, bus kaip naujas!

Nešiojamų kompiuterių ekranų keitimas Klaipėdoje

Ekranų keitimas visiems nešiojamiems kompiuterių modeliams. Taip mes šioje srityje turime daug patirties. Todėl savo klientams galime pasiūlyti kokybiškas ekranų keitimo paslaugas. Reikia pakeisti ekraną? skambinkite mums ir mes pasiūlysime geriausią kainą.

Ekranų kokybė

Parduodami, bei keisdami naudojame tik kokybiškus, žinomų firmų ekranus, tokių kaip LG, Samsung ir kitus. Visiems ekranams suteikiame garantiją nuo 12-24 mėn. Ekraną pakeisti galime 1-2h bėgyje (jei turime vietoje). Populiariausių modelių ekranus laikome vietoje, tai mums leidžia ekrano pakeitimo laiką sutrumpinti iki minimumo. Visus ekranus keičiame kruopščiai ir atsakingai, todėl Mūsų klientai gali būti ramūs dėl savo kompiuterio saugumo. Reikalingas ekranas ar ekrano keitimo paslauga? Jūs visada esate laukiami mūsų prekybos ir paslaugų vietoje.

Nešiojamų kompiuterių ekranų garantija

Visiems pas mus keičiamiems nešiojamų kompiuterių ekranams suteikiame garantiją, kurią mums suteikia gamintojas. Nešiojamų kompiuterių ekranams dažniausiai suteikiama garantija 12-24 mėn. 

Nešiojamų kompiuterių ekranų kaina

Nešiojamų kompiuterių ekranų kaina priklauso nuo Jūsų turimo nešiojamo kompiuterio modelio. Šiandien populiariausias ekrano dydis yra 15.6″. Tokio ekrano kaina svyruoja naujo nuo 80-150 eur. be pakeitimo. Brangesni nešiojamų kompiuterių ekranai yra tie, kurių įstrižainė yra nestandartinė. Prieš užsakant arba prieš norint keisti pas mus, rekomenduojame paskambinti ir pasikonsultuoti su Mūsų technikais.

Nešiojamų kompiuterių ekranų prekyba Lietuvoje

Nepaslaptis, kad mes prekiaujame nešiojamų kompiuterių ekranais visoje Lietuvoje. Užsisakę ekraną mūsų elektroninėje parduotuvėje, ekraną gausite jau sekančią dieną. O jei esate Klaipėdietis, Klaipėdietė užsisakę prekę elektroninėje parduotuvėje galėsite atsiimti tiesiog mūsų prekybos vietoje adresu: Verpėjų g. 2. Klaipėda.

Visus parduodamus ekranus galite rasti mūsų Prekių katalogas

Meniu

TELEFONAS

Meniu

Sukurkite nemokamą paskyrą, kad išsaugotumėte mėgstamus daiktus.

Prisijunkite

Sukurkite nemokamą paskyrą, kad galėtumėte naudotis pageidavimų sąrašais.

Prisijunkite