Stacionarių kompiuterių surinkimas

Surinksime pagal Jūsų, norus ir galimybes, kompiuteriai žaidimams, kūrybai, darbui!

Stacionarių kompiuterių surinkimas Klaipėdoje

Surinksime pagal Jūsų, norus ir galimybes, kompiuteriai žaidimams, kūrybai, darbui!

Domina kompiuterio surinkimas?

kompiuteriu surinkimas klaipedoje

Ilgametė patirtis surenkant kompiuterius

Mes sukaupėme ilgametę patirtį ir įgūdžius IT sferoje, todėl šiandien galime pasiūlyti aukštos kokybės paslaugas, ne tik remonto srityje, bet ir surenkant naujus kompiuterius. Surenkame aukštos kokybės kompiuterius kurie atitinka ne tik žaidimų entuziastų lūkesčius, bet taip pat ir profesionalų poreikius darbe bei kūrybos srityje.

Kokybė ir patikimumas - Mūsų prioritetai

Mes stengiamės pasirinkti tik aukščiausios kokybės komponentus ir technologijas, kad jūsų kompiuteris būtų ne tik galingas, bet ir ilgaamžis. Mūsų specialistai atidžiai stebi rinką, nuolat atnaujindami pasiūlą, kad galėtume pasiūlyti jums naujausius sprendimus.

Individualus požiūris - Jūsų poreikiams atitikti

Suprantame, kad kiekvienas klientas yra unikalus, todėl stengiamės užtikrinti individualų požiūrį į kiekvieną projektą. Mes konsultuojamės su jumis, suprasdami jūsų lūkesčius ir poreikius, ir tik tada kuriame jums pritaikytą kompiuterį.

Kreipkitės į mus šiandien!

Jeigu ieškote patikimo partnerio, kuris gali surinkti aukštos kokybės kompiuterį žaidimams, darbui ar kūrybai, mes pasirengę Jums pasiūlyti geriausią pasiūlymą. Kreipkitės į mus šiandien, ir mes su malonumu jums padėsime rasti optimalų sprendimą jūsų poreikiams!

Naudinga informacija Klientams

Pateikiame informaciją kuri tikimės kad atsakys į Jums rūpimus klausimus renkantis kompiuterį darbui, žaidimams, kūrybai.

Korpuso pasirinkimas

Slim, SFF  - tai kompaktiški korpusai, kurie turi apribojimus įdiegiant papildomą įrangą. Pavyzdžiui, įdiegti daugiau nei vieną standų diską arba vaizdo plokštę su dideliu aušinimo sistemų komplektu gali būti sudėtinga.

Mini-Tower - tai kompaktiški pagal aukštį korpusai, į kuriuos galima įdiegti galingą aparatinę įrangą ir efektyvų CPU aušintuvą dėl pakankamo bloko storio.

Midi-Tower - vienas iš populiariausių dydžių, į kurį galima įdiegti beveik bet kokias kompiuterio komponentus be jokių apribojimų, taip pat oro ar skysčio aušinimo sistemas.

Full-Tower - entuziastų pasirinkimas, kurie komplektuojasi kelias vaizdo plokštes vienu metu ir sudėtingas skysčio aušinimo sistemas.

Praktiškai bet kuriame korpuse, galima įdiegti galingus komponentus, tinkamai parinkus aušinimą. Gamintojai siūlo įvairių dydžių ir kompaktiškų sprendimų šiam tikslui.

Procesorius

Naujausių kartų procesoriai (CPU) leidžia atlikti praktiškai bet kokius uždavinius. Net ant biudžetinių 8-osios kartos Intel procesorių, tokio kaip Pentium G5400, galima paleisti šiuolaikiškas žaidimus vidutinio grafikos nustatymų lygio, jei yra atitinkamai galinga vaizdo plokštė.

Naujausių kartų procesoriai (CPU) leidžia atlikti praktiškai bet kokius uždavinius. Net naudojant biudžetinius 10-osios kartos Intel procesorius, pavyzdžiui, tokį kaip Core i3-10100, yra galimybė paleisti šiuolaikiškus žaidimus vidutinio grafikos nustatymų lygio, jei yra naudojama atitinkamai galinga vaizdo plokštė.

Kiekvienais metais vartotojiškų klasių procesoriuose didėja branduolių skaičius, kartu su šių lustų darbo dažniu.

Štai keletas Intel procesorių rekomendacijų pagal skirtingas naudojimo sritis:

Darbui:

Intel Core i3 serija, pavyzdžiui, i3-10100 arba i3-12100. Šie procesoriai užtikrins efektyvų darbą su biuro programomis, internetu ir kitomis kasdienėmis užduotimis.

Žaidimams:

Intel Core i5 serija ar Core i7 , pavyzdžiui, i5-11400 arba i5-11600. Šie procesoriai jau pasižymi geresniu dažniu ir branduolių skaičiumi, kurie leis mėgautis aukštos kokybės žaidimais.

Kūrybai :

Intel Core i7 Core i9 serija, pavyzdžiui, i9-11900K arba i9-12900K. Šie procesoriai turi didelį branduolių skaičių, galingą darbo dažnį, ypač tinka kūrybinei veiklai, tokių kaip video renderinimas ar 3D modeliavimas.

Svarbu nepamiršti apie vaizdo plokštės svarbą žaidimams. Dauguma šiandieninių vaizdo plokščių gali užtikrinti geras žaidimų veikimo sąlygas.

Galų gale, tai priklauso nuo tavo biudžeto ir konkrečių poreikių. Jei kyla klausimų dėl konkretaus modelio ar kitos informacijos, nebijokite paklausti!

Operatyvioji atmintis (RAM)

Pastebima nuolatinė tendencija didinti minimalų reikalingą operatyviosios atminties dydį. Jei atidarote kelias dešimtis naršyklės skirtukų, paleiskite grafinį redaktorių ir įjunkite muzikos grotuvą, tai tikriausiai užims daugiau nei 6 GB operatyviosios atminties. Todėl patogiam darbui minimalus RAM dydis yra 8–16 GB.

Nerekomenduojama įdiegti 16 ar net 32 GB operatyviosios atmities į biudžetinį kompiuterį ir tikėtis aukštų grečio rezultatų. Geriau įdiegti atskirą SSD diską su sistema, padarant kompiuterį greitesnį ir patogesnį naudoti.

Rekomendacijos:

Greitas kompiuteris nežaidiminiams uždaviniams

Įdiekite atskirą SSD su oprecine sistema. Tai pavers bet kurį asmeninį kompiuterį greitu ir patogesniu naudoti nei su įprastu sisteminiu HDD.

Žaidimų kompiuteris

Mažiausias RAM kiekis yra 16 GB. Rekomenduojama – 32GB.

Greitam rendinimui

Maksimalus RAM kiekis, palaikomas pagrindinės plokštės, rekomenduojama 64 GB.

Vaizdo plokštė

Kompiuteriai yra aprūpinti dviem vaizdo plokštės tipais - diskretinėmis ir integruotomis. Integruotos gali neleisti paleisti šiuolaikinių žaidimų su gerais grafikos nustatymais dėl riboto našumo, bet jos puikiai susidoroja su vaizdo atkūrimu ir paprastais grafiniais uždaviniais.

Biuro kompiuteriams pakanka, bet kokios šiuolaikinės vaizdo plokštės kuri eina kartu su procesoriumi, nes net silpniausi integruoti sprendimai turi patenkinamą našumą nežaidiminiams uždaviniams. Tačiau žaidimų kompiuteriams reikalinga atskira(diskreti) vaizdo plokštė, nes būtent ji atsako už pagrindinį grafikos krūvį.

Pigios diskrečios vaizdo plokštės gali pasižymėti našumu, panašiu į tai kas jau integruota kartu su procesoriumi. Pavyzdžiui, biudžetinės Nvidia GT 1030 vaizdo plokštės kaina yra didesnė nei Ryzen 3 2200G procesoriaus kaina. Pagal grafikos lusto galios lygį, jos yra apytikriai tokios pačios, ir abu variantai tinkami Full HD vaizdo atkūrimui, darbui su grafiniais redaktoriais ir žaidimų paleidimui su žemiausiais ir kartais vidutiniais nustatymais.

Komfortiškai žaidimams, vaizdo bei grafikos apdorojimui geriau pasirinkti sprendimą vidutinio arba aukšto lygio. Čia įeina visos Nvidia serijos plokštės tokios kaip RTX 20xx, RTX 30xx, RTX 40xx, GTX 16xx vaizdo plokštės. AMD įmonė taip pat siūlo konkurencingus sprendimus tai būtų RX 66xx, RX 67xx, RX 68xx, RX 69xx, RX 79xx modelius.

Duomenų laikymas

Kietasis diskas yra būtinas operacinės sistemos ir programų diegimui, taip pat kitų failų saugojimui. Jeigu retai filmuojate ir pagrindinai žiūrite turinį internete, jums tiks kietasis diskas su talpa iki 500 TB. Jeigu mėgstate filmuoti, žaisti ir kolekcionuoti filmus, optimalus pasirinkimas būtų modeliai nuo 2 TB talpos.

SSD diegimas į seną kompiuterį gali radikaliai pagreitinti kompiuterio veikimą. Jeigu įdiegsite operacinę sistemą ir programas į kietąjį diską, jūsų kompiuteris dirbs kelis kartus greičiau. Tai nereiškia tik programų paleidimo laiko, bet ir naršyklės darbo greičio. Kiekvienais metais mažinant gamintojams SSD kainas juos padaro prieinamesniais.

Mūsų kontaktai

Mus rasite adresu: Verpėjų g.2 Klaipėda

Meniu

TELEFONAS

Meniu

Sukurkite nemokamą paskyrą, kad išsaugotumėte mėgstamus daiktus.

Prisijunkite

Sukurkite nemokamą paskyrą, kad galėtumėte naudotis pageidavimų sąrašais.

Prisijunkite