Garmin montana 680

 • GPS ir GLONASS - greitesnė ir tikslesnė palydovų signalų paieška
 • 3 ašių kompasas su barometriniu aukštimačiu
 • 4 colių pritaikytas naudoti lauko sąlygoms, dvigubos ekrano orientacijos ekranas, galima valdyti su pirštine. Vienas didžiausių Garmin ekranų, lengvai skaitomumas net ir saulėtą dieną
487,63 EUR
Su mokesčiais
Kiekis
Laikinai neturime, teirautis

 • Visada saugus atsiskaitymas Visada saugus atsiskaitymas
 • Garantuotas prekių pristatymas Garantuotas prekių pristatymas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Pristatymo būdai

pristatymo budai lietuvoje - asnet.lt Nemokamai pristatysime į namus 1-7 d.d (€ 000).
Nemokamai atsiimkite Klaipėdoje mūsų parduotuvėje.
Nemokamai atsiimkite LP EXPRESS siuntų savitarnos terminale (€ 000).
Nemokamai pristatysime per Autobusų siuntų tarnybą (€ 000)

Aprašymas

Tvirtas ir patvarus navigatorius su GPS ir GLONASS palaikymu, 8 megapikselių fotoaparatas ir BirdsEye prenumerata

Montana 680

 • GPS ir GLONASS - greitesnė ir tikslesnė palydovų signalų paieška
 • 3 ašių kompasas su barometriniu aukštimačiu
 • 4 colių pritaikytas naudoti lauko sąlygoms, dvigubos ekrano orientacijos ekranas, galima valdyti su pirštine. Vienas didžiausių Garmin ekranų, lengvai skaitomumas net ir saulėtą dieną
 • Įdiegta - 250 KB slėptuvių (geocache) taškų iš Geocaching.com ir vienus metus nemokamas abonementas Birdseye palydovinių nuotraukų įkrovimo paslaugai
 • Naujos maršruto planavimo galimybės
 • Labiausiai universalus navigatorius su daugybe tvirtinimo būdų
 • Integruotas 8 megapikselių fotoaparatas

Montana 680

Pasiimkite šį navigatorių į žygį, medžioklę arba plaukdami

Modelis Montana 680 turi integruotą didelį, 4 colių, spalvotą ir lietimui jautrų ekraną su dviguba ekrano orientacija. Šiame navigatoriuje palaikomi įvairiausi sausumos žemėlapiai, jūrlapiai bei kita. Įsigiję taip pat gausite 1 metų palydovinės BirdsEye™ Satellite Imagery prenumeratą. Montana 680 navigatorius turi visas pagrindines aktyvaus poilsio funkcijas, tokias kaip 3-ašių kompasas su nuokrypio kompensavimu ir barometrinis aukštimatis. Taip pat galite papildomai įsigyti kalbantį automobilinį laikiklį bei kelių žemėlapius City Navigator®. Naudojant automobilinį stovelį ir maitinimo laidą, navigatorius praneš balsu navigacinius nurodymus keliuose nuo posūkio iki posūkio iki pat kelionės tikslo.

Montana 680

Didelis ekranas

Navigatorius Montana 680 turi didelį, 4 colių spalvotą, didelės raiškos, lietimui jautrų ekraną, kuris užtikrina nepriekaištingą vaizdą net esant tiesioginiams saulės spinduliams. Paprastas valdymas suteikia pilną laisvę - poilsiui skirsite daugiau laiko negu informacijos paieškai. Patvarus ir vandens nepraleidžiantis navigatorius Montana 680 nebijo smūgių, purvo ir vandens. Šis prietaisas visur jaučiasi kaip namie, nesvarbu kur jį benaudotumėte jachtoje, keturratyje arba iškylaujant pėsčiomis.

Nuotraukos su koordinatėmis

Montana 680

8 megapikselių fotoaparatas padės Jums išsaugoti atsiminimus su nuotraukomis ir koordinatėmis. Su kiekviena nuotrauka automatiškai bus išsaugotos ir tos vietos koordinatės, todėl bet kada vėliau žinosite kur nuotrauka buvo padaryta ir lengvai rasite tą vietą. Vietas kur buvo fotografuojama lengvai galėsite peržvelgi BaseCamp™ programoje. Nuotraukų saugojimui naudokite microSD™ atminties kortelę, kuri įstatomą į navigatorių.

Pritvirtinkite visur

Dėka daugybės tvirtinimo elementų Montana 680 galima naudoti keturračiuose, dviračiuose, kateriuose, automobiliuose, o taip pat galima naudoti kaip asmeninį navigatorių. Kartu su automobiliniu laikikliu ir City Navigator® žemėlapiu, navigatorius praneš balsu navigacijos patarimus nuo posūkio iki posūkio. Taip pat galite pasirinkti patvarų laikiklį dviračiui, keturračiui arba motociklui. Kur tik nuspręsite naudoti Montana - mes galime pasiūlyti patvarų laikiklį bei žemėlapius.

ŽemėlapiaiMontana 680

MicroSD™ kortelės lizdas bei 4Gb vidinė atmintis leidžia naudoti įvairius žemėlapius: topografinius žemėlapius kelionėms pėsčiomis ar jau įkrautas BlueChart® g2 korteles jūrose bei ežeruose arba City Navigator® skaičiuoti maršrutams važiuojant automobiliu keliais. Montana taip pat palaiko BirdsEye™ palydovinius žemėlapius (už papildomą mokestį). Galėsite įkrauti palydovines nuotraukas ir integruoti jas su žemėlapiais.

Dėmesio! Jeigu planuojate daug keliauti Lietuvoje, rekomenduojame kartu su šiuo navigatoriumi įsigyti ir detalų Lietuvos kelių žemėlapį arba Lietuvos TOPO Offroad žemėlapius. Apie juos daugiau informacijos rasite čia ir čia. Lietuvos kelių žemėlapis turi žymiai didesnę adresų ir lankytinų vietų duomenų bazę. Kartu su Lietuvos kelių žemėlapiu šis navigatorius bus puikus pagalbininkas važinėjant Lietuvos keliais. Lietuvos TOPO Offroad žemėlapis yra puikus pagalbininkas važinėjant miškų ir laukų keliais.

Belaidis apsikeitimas duomenimis

Navigatoriuje Montana 680 esamais kelio taškais, pėdsakais, maršrutais ir slėptuvėmis galima keistis su kitais, suderinamais, Garmin GPS navigatoriais. Tokiu būdu Jūsų draugai taip pat galės pasinaudoti Jūsų mėgiamos kelionės maršrutu arba slėptuve - tiesiog spauskite "Send" (nusiųsti) norėdami perduoti duomenis į suderinamus Garmin prietaisus.

Pozicijos skaičiavimas

Montana 680

Jautraus GPS imtuvo su Waas/Egnos funkcija ir HotFix® palydovų padėties prognozavimo technologijos dėka, Montana greitai ir tiksliai nustato Jūsų poziciją ir palaiko patikimą ryšį miško arba kalnuotoje vietovėje.

Naujos galimybės

Montana 680 turi integruotą 3-jų ašių elektroninį kompasą su nuokrypio kompensacija. Jis rodo tikslią kryptį netgi tada, kada Jūs stovite vienoje vietoje arba laikote prietaisą ne horizontaliai. Barometrinis aukštimatis seka slėgio pokyčius ir nustato tikslų aukštį. Taip pat aukščio suvestinėje rasite slėgio pokyčių suvestinę laiko atžvilgiu oro pokyčių stebėjimui.

Montana 680

Dviguba maitinimo galimybė

Navigatoriuje Montana naudojama unikali dviguba maitinimo nuo baterijų galimybė. Jūs galite naudotis ličio akumuliatoriumi esančiu komplekte arba tradicinėmis 3xAA tipo baterijomis.

Montana 680

PramogaukiteMontana 680

Montana 680 turi iš kart įkrautą virš 250,000 slėptuvių taškų (geocaches) duomenų bazę iš geocaching.com. Navigatoriuje matysite slėptuvių pagrindinę informaciją, talpyklos vietą, reljefą, sunkumo lygį, patarimus ir aprašymus. Tai reiškia, kad daugiau nereikės jokių rankiniu koordinačių įvedimų ir popierinių žemėlapių. Galite paprasčiausiai įkelti paruošta GPX failą į savo prietaisą ir iš kart vykite ieškoti geocach taškų.

Suplanuokite savo keliones iš anksto

Pasinaudokite nemokama Basecamp™ programinė įranga, kuri leidžia Jums peržiūrėti ir tvarkyti žemėlapius, kelio taškus, maršrutus ir pėdsakus. Su šia nemokama kelionių planavimo programa, savo kompiuteryje, susikursite visą savo kelionę. Basecamp programoje, kompiuterio ekrane, matysite visus savo turimus žemėlapius esančius navigatoriuje. Taip pat galite perkelti beveik neribotą kiekį palydovinių nuotraukų į savo prietaisą iš Birdseye palydovinių vaizdų prenumeratos.

Montana yra rimtas navigatorius rimtai kelionei

Prekė detaliau

Charakteristikos

Gamintojas
Garmin
Ekrano dydis
4"
Ekrano raiška
272x480
Vidinė atmintis
4GB
Atminties kortelės lizdas
Micro SD ik 32GB
Lietuviškas meniu
Yra

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Sudužus išmaniojo telefono ekranui ar esant kitam gedimui kreipkitės i mūsų servisą. Savo klientams stengiamės užtikrinti kokybiškas remonto paslaugas ir pasiūlyti gerą kainą. Svarbu: kainos yra preliminarios, galutinė kaina pateikiama po apžiūros ir prieš darant darbus suderinama su klientu! Telefono remonto kainas rasite nurodytas žemiau. ↓ 

Kaina 0,00 EUR
Daugiau
Galima įsigyti vietoje / Pristatymas į namus 1-2 d.d