FORETREX 601 GPS imtuvas

4451
Garmin Foretrex 601
209,00 EUR
Su mokesčiais
Kiekis
Yra, Centrinis sandėlys Pristatymas 2-5 d.d.

  • Visada saugus atsiskaitymas Visada saugus atsiskaitymas
  • Garantuotas prekių pristatymas Garantuotas prekių pristatymas
  • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Pristatymo būdai

pristatymo budai lietuvoje  - asnet.lt Nemokamai pristatysime į namus 1-7 d.d (€ 000).
Nemokamai atsiimkite Klaipėdoje mūsų parduotuvėje.
Nemokamai atsiimkite LP EXPRESS siuntų savitarnos terminale (€ 000).
Nemokamai pristatysime per Autobusų siuntų tarnybą (€ 000)

Aprašymas

Keliaukite bet kur pasaulyje su laisvomis rankomis

  • Tvirtas, patikimai surinktas, atitinkantis kariuomenės standartus (MIL-STD-810G); suderinamas su naktinio matymo akiniais
  • Palaiko GPS, GLONASS ir Galileo palydovų sistemas tikslesniam pozicijos nustatymui
  • Žino kur Jūs kartu su įvairiais navigacijos davikliais; kartu su 3 ašių akselerometru; 3 ašių kompasu ir barometriniu aukštimačiu; išmanios žinutės leis Jūsų įrenginiui gauti pranešimus apie el. laiškus. žinutes bei kitus pranešimus
  • Baterijos gali dirbti iki 48 valandų su įjungtu GPS; iki 1 savaitės UltraTrac™ rėžimu bei iki 1 mėnesio kaip įprastas laikrodis

Keliaukite patogiai bet kur pasaulyje kartu su Foretrex 601 GPS imtuvu, nešiojamu ant riešo  — tvirtu ir patikimu GPS navigatoriumi sukurtu pagal kariuomenės standartų reikalavimus. Patikimai sekite savo kelionės kryptimi bet kur kartu su GPS, GLONASS ir Galileo palydovų sistemomis.

Tougher than it needs to be

Tvirtesnis negu tikitės

Foretrex 601 ir 701 navigatoriai yra labai tvirti. Jis kurti laikantis kariuomenės standartų, atsparūs temperatūros pokyčiams, smūgiams ir vandeniui (MIL-STD-810G). Jie taip pat turi taktinio panadojimo galimybes, tokias kaip suderinamumą su naktinio matymo akiniais bei Jumpmaster funkciją šokant pariušutu.

 

 

Multi-GNSS navigation includes Galileo

Multi-GNSS navigacijos funkcija kartu su Galileo

Abu Foretrex 601 ir 701 dirba iškarto su 3 palydovinėmis sistemomis, tokiomis kaip GPS, GLONASS ir Galileo, todėl Jūsų poziciją nustatys geriau esant sudėtingoms aplinkos sąlygoms. Tyrinėkite ilgiau — baterijos atlaikys 48 valandas navigacijos rėžimu ir iki 1 savaitės su įjungta  UltraTrac funkcija.

 

 

Navigation sensors keep you on track

Navigacijos davikliai padės nepasiklysti

Kad padėti Jums geriau ir tikliau pasiekti reikiamą tikslą, Foretrex 601 ir 701 ne tik naudoja GPS palydovus bet ir naudojasi kitais navigacijos davikliais, tokiais kaip aukštimatis, barometras ir kompasas. Įdiegtas aukštimatis pateikia tikslų aukštį bei jo pokyčius, barometras gali būti naudojamas sekant oro sąlygų pokyčiams stebėti ir prognozuoti trumpalaikėje prespektyvoje atsižvelgiant į slėgio pokyčius. 3 ašių kompasas patikimai rodys krytptį nepriklausomai judate Jūs tuo metu ar ne.

 

 

 
Stay connected

Likite prisijungę

Išmanūs pranešimai leis Jums gauti pranešimus apie el. laiškus, žinutes ir kitokius pranešimus iš Jūsų suderinamo išmanaus telefono tiesiai ant Jūsų riešo. Naudokite mūsų Garmin Connect Mobile programėlę kartu su LiveTrack funkcija, kuri leis stebėti Jūsų judėjimą realiu laiku (būtina būti GSM ryškio zonoje). Taip pat galėsite patogiai nusiųsti savo treniruočių duomenis į  Garmin Connect™ socialinį tinklą bei gauti nemokamus prietaiso atnaujinimus kai suporuosite jį su išmaniu telefonu.

Išmanūs pranešimai gali būti naudojami su suderinamais telefonais.

Prekė detaliau

4451

Charakteristikos

Gamintojas
Garmin

7 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: