Home » GPS Navigacijų remontas

Navigacijų remontas-atnaujinimas-prekyba

GPS navigacijų remontas Lietuvoje. Remontuojame populiariausių gamintojų GPS įrangą. Šioje srityje esame tikrai stiprūs, todėl galime pasiūlyti aukštos kokybės paslaugas. Remontuojame pagrindines plokštes, keičiame ekranus, išlaužtus maitinimo lizdus, lietimui jautrius ekranus.

navigaciju remontas klaipedoje, ekranu keitimas, zemelapiu atnaujinimas, tomtom remontas, garmin remontas, tomtom atnaujinimas, garmin atnaujimas, igo atnaujinimas, modecom atnaujinimas

Remontuojame:

GPS navigacijos tai specifinė niša, kurioje reikia nemažai žinių, norint jas tiek remontuoti, tiek jas atnaujinti. Jums užtenka mums paskambinti ir iš karto suprasite, kad paskambinote tikriems šios srities žinovams. Eilę metų dirbdami, susiduriame su įvairiausiais GPS navigacijų gedimais, todėl Jums išvardinus kelis simptomus, mes galime pasakyti kas galėtų būti Jūsų įrenginiui ir kiek tai kainuos. TomTom, garmin,becker, mio, ihex, modecom, wayteq, powermax, lark, roadgate, prestigio, hp, blaupunkt, dreimgo, manta, mediatek.

Navigacijų žemėlapių atnaujinimas Klaipėdoje:

Visų GPS navigacijų atnaujinimas Klaipėdoje. Perprogramuojame, sulietuviname, atstatome ištrintas programas. Savo klientams garantuojame naujausius žemėlapius. Jei esate sunkvežimių vairuotojas, paruošime Jūsų navigatorių. Sunkvežimių vairuotojams sudedame papildomą duomenų bazę, apie Europoje esamas eurovenjietes, Lidl, Aldi parduotuves, papildomus degalinių tinklus, nemokamas wifi vietas ir t.t. Patikėkite savo navigatorių specialistams, kurie supranta ką daro. Mus rekomenduoja Jūsų kolegos.

Navigacija planšetėje, telefone be interneto:

Taip tai yra tikrai įmanoma, šiai dienai beveik visi telefonai ir planšetiniai kompiuteriai turi įmontuotus GPS imtuvus. Kas leidžia Juos paruošti kelionei. Jums papildomai tik gali tekti nusipirkti automobilinį laikiklį ir pakrovėją. Sunkvežimių vairuotojams įdiegiame programą skirtą sunkvežimiams. Joje galite susivesti “Furos” aukštį, plotį, svorį, ašies apkrovą. Kas leidžia parinkti programai optimaliausią maršrutą, skirtą sunkvežimiams.

Prekyba navigacijomis lengvųjų automobilių ir sunkvežimių vairuotojams:

Prekiaujame navigacijomis, skirtomis lengviesiems automobiliams. Sunkvežimių vairuotojams patariame, kokią navigaciją pasirinkti, kad vestų teisingai. Vietoje laikome modelius, kurie yra patikrinti sunkvežimių vairuotojų ir kuriuos galime drąsiai siūlyti savo esamiems ir naujiems klientams. Jei Jus domina GPS navigacija, skambinkite mums, mes padėsime Jums išsirinkti optimaliausią variantą. Taip pat kviečiame atvykti pas mus į prekybos ir paslaugų servisą Klaipėdoje, kur vietoje galėsite įsigyti, išgirsti naudingų patarimų ir susipažinti su siūlomais modeliais. Laukiame atvykstant.

 

 

Žemėlapių atnaujinimas

Žemėlapių atnaujinimas Klaipėdoje Atnaujiname navigacines programas, žemėlapius, greičio kameras,

Žemėlapių atnaujinimas 2017-12-06T11:39:36+00:00