• Sumažinta kaina

Garmin DriveAssist 51 LMT-S

Išmani navigacija su integruotu videoregistratoriumi

Inovatyvus 5 colių GPS navigatorius su integruotu videoregistratoriumi, kuris nenutrūkstamai įrašinėja vaizdą bei išsaugo jį įvykio metu

329,00 EUR
299,00 EUR Sutaupote 30,00 EUR
Su mokesčiais
Kiekis
Prekė yra užsakoma pristatymas 5-7 dienos.

  • Visada saugus atsiskaitymas Visada saugus atsiskaitymas
  • Garantuotas prekių pristatymas Garantuotas prekių pristatymas
  • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Pristatymo būdai

pristatymo budai lietuvoje  - asnet.lt Nemokamai pristatysime į namus 1-3 d.d (€ 000).
Nemokamai atsiimkite Klaipėdoje mūsų parduotuvėje.
Nemokamai atsiimkite LP EXPRESS siuntų savitarnos terminale (€ 000).
Nemokamai pristatysime per Autobusų siuntų tarnybą (€ 000)

Aprašymas

Garmin DriveAssist 51 LMT-S

Išmani navigacija su integruotu videoregistratoriumi

Inovatyvus 5 colių GPS navigatorius su integruotu videoregistratoriumi, kuris nenutrūkstamai įrašinėja vaizdą bei išsaugo jį įvykio metu

Detalus visos Europos žemėlapis su nemokamais atnaujinimais visam laikui

Žemėlapio ir programinės įrangos atnaujinimas WiFi ryšiu

Pranešimų paslauga apie eismo kamščius apmokėta visam gyvenimui

Nuspauskite čia norėdami pamatyti žemėlapio padengimą

Integruota videoregistratoriaus kamera perspės jeigu priekyje bus per arti kitas automobilis arba kai kirsite eismo juostas¹

Išmanios navigatoriaus galimybės leis naudotis laisvų rankų Bluetooth įranga², navigacijos valdymu balsu ir išmanių pranešimų gavimas iš mobilaus telefono²

Pranešimai vairuotojui apie artėjančius staigius posūkius, mokyklos zonas, greičio pasikeitimus ir dar daugiau

Detalus visos Europos žemėlapis

Garmin DriveAssist 51 LMT-S gausite su iš kart įkrautais detaliais Europos žemėlapiais. Nemokami lifetime žemėlapio atnaujinimai garantuoja, kad Jūsų navigatoriuje visuomet bus naujausi žemėlapiai, lankytinos vietos ir navigacinė informaciją. Naujausius žemėlapius galima atsisiųsti iki 4 kartų per metus, per visą navigatoriaus gyvenimą, be jokių papildomų mokesčių.

Integruotas videoregistratorius

Kartu su "liudininko kuris niekada nemirksi" paslauga, Garmin DriveAssist pateikia ir kitas videoregistratoriaus funkcijas - nepertraukiamą Jūsų važiavimo įrašinėjimą. Įvykus eismo įvykiui videoregistratorius įrašys įvykio vaizdą kartu su GPS duomenimis, vietos koordinates kur ir kada tai įvyko.

Įrašytą vaizdo medžiagą galite lengvai atkurti pačiame navigatoriuje, kartu su žemėlapio langu kur tai įvyko, o taip pat su tiksliu laiku. Žinoma, vaizdą galite peržiūrėti ir patogiai su asmeniniu kompiuteriu naudodami mūsų Dash Cam Player programą. Navigatorių Garmin DriveAssist 51 LMT-S galite panaudoti ir kaip fotoaparatą, tiesiog nuimkite nuo laikiklio ir galite fotografuoti eismo įvykį. Vaizdo medžiaga įrašoma į keičiamą microSD™ kortelę (class 10), kuri jau yra komplekte.

Inovatyvi vairuotojo pranešimo sistema

Garmin DriveAssist 51 LMT-S naudoja integruotą videoregistratoriaus kamerą įvairiems vairuotojo pranešimams, tuo kelionę padarant dar saugesne. Kai Jūsų automobilis sustoja prie šviesoforo arba kamštyje, Jus navigatorius informuos kuomet priekyje esantis automobilis pradės judėti. Susidūrimo perspėjimą gausite jeigu pernelyg arti priartėsite prie priekyje judančio automobilio. Taip pat gausite perspėjimą apie persirikiavimą jei kertate eismo linijas. Dabar galite nepergyventi dėl sunkiai įskaitomų namų numerių, artėjant prie tikslo jums padės Garmin Real Vision™ funkcija. Kai būnate netoli pasirinkto tikslo, Jūsų navigatorius persijungia į kameros vaizdą ir parodys ekrane rodykle kur Jums reikia judėti.

Garmin DriveAssist 51 LMT-S perspės jeigu Jūs važiuosite neteisinga kryptimi vienakrypčiame kelyje ir praneš kai esate netoli mokyklos zonų. Gaukite pranešimus apie greičio ir šviesoforų kameras4, bei apie artėjančiu kamščius. Ilgose kelionėse gausite pervargimo pranešimus5, Jums pasiūlys padaryti pertrauką, pasistiprinti ar pailsėti.Taip pat gausite ir kitus pranešimus, tokius kaip artėjantys staigūs posūkiai, pasikeitęs leidžiamas greitis, geležinkelio pervažos, gyvūnų perėjos ir kiti. Funkcija "Kas Priekyje" parodys naudingus objektus maršruto priekyje ir jie bus parodyti įprastame navigacijos žemėlapio lange.

Valdykite savo Garmin DriveAssist balsu

Garmin DriveAssist suteikia Jums galimybę valdyti prietaisą balsu (Lietuvių kalba nepalaikoma). Kontroliuokite savo Garmin DriveAssist su savo balsu ir Jūsų rankos visada bus ant vairo.

Plačios išmanios galimybės

Suporuokite savo išmanų telefoną Bluetooth sąsaja su Garmin DriveAssist 51 LMT-S ir galėsite naudotis laisvų rankų įranga atsiliepimui į skambučius arba gausite įvairius išmaniuosius pranešimus tiesiai Garmin DriveAssist ekrane. Gaukite pranešimus apie skambučius, tekstines žinutes ar kalendoriaus priminimus laikydami rankas saugiai ant vairo ir neieškodami tam savo išmanaus telefono. Susikoncentruokite vairavimu į kelią priekyje.

Įvairiems realiu laiku gaunamiems pranešimams, tokie kaip orų prognozė ar pranešimai apie kamščius keliuose, atsisiųskite ir įdiekite Smartphone Link programėlę³, kuri sujungs Jūsų Garmin DriveAssist navigatorių su Jūsų suderinamu išmaniu telefonu.

Mūsų geriausi eismo sprendimai

Kartu su Garmin LIVE Traffic per SmartphoneLink gaukite eismo kamščių pranešimus bet kur, kur tik Jums reikia*. Dabar nėra priežasties patekti į spūstį - ar tai kelių darbai, eismo įvykis, piko valandos arba įvykis keliantis pavojų vairuotojams. Eismo pranešimai atnaujinami kas 1 minutę. Jūs visada žinosite kur ir kiek laiko trunka eismo kamštis, bei gausite alternatyvaus maršruto pasiūlymus. Taigi visada jausitės atsipalaidavę ir kontroliuosite situaciją. LIVE Traffic yra valdoma balsu (Lietuvių kalba nepalaikoma), todėl reaguoja į balso komandas (modelis su įdiegtu visos Europos žemėlapiu). Tiesiog suporuokite savo Garmin navigatorių su išmaniu telefonu per Bluetooth3. (Kai kurios šalys gali reikalauti prenumeratos, žr. aprėpties žemėlapį).

Nemokama eismo kamščių pranešimo paslauga

Garmin eismo kamščių pranešimo paslauga gali pateikti išsamią informaciją apie eismo situaciją esančią Jūsų kelyje. Pavyzdžiui, matysite kiek minučių vėlavimo galima tikėtis judant pasirinktu maršrutu, ar yra kokių nors galimų aplinkkelių. Navigatorius gali net patvirtinti ar važiuojate greičiausiu maršrutu. Ši nemokama paslauga suteikia galimybę Jūsų Garmin DriveSmart navigatoriui gauti nemokamą informaciją apie eismą visam laikui, be reklamos ir be abonentinio mokesčio. Naudojantis šia paslauga nereikia Jūsų išmanaus telefono.

Navigacija naudojant žinomus objektus

Garmin DriveAssist 51 LMT-S vietoje jau įprastos, detalios, manevrų pranešimo balsu funkcijos, naudoja patobulintą, Garmin Real Directions™ funkcionalumą. Toks perspėjimas dar patogiau perspėja apie artėjančius posūkius, pasinaudojant žymesniais objektais (pvz. "Sukite į dešinę už raudono pastato" arba "Sukite į kairę už McDonalds"). Jame jau įdiegti milijonai naujų ir populiarių lankytinų vietų iš Foursquare.

Raskite tiksliai tai ko ieškote

Nauja tiesioginės prieigos funkcija (Direct Access) supaprastina navigaciją ieškant tikslo didelėse kompleksinėse paskirties vietose, tokiose kaip dideli prekybos centrai arba aerouostai. Kai naviguojate į prekybos centrą, tiesioginės prieigos funkcija (Direct Access) suteikia papildomos informacijos apie parduotuves esančias komplekso viduje. Pvz. "Atvykstama į Lakeside. Debenhams yra viduje, viršutiniame aukšte".

Lengviau ieško, greičiau randa

Garmin DriveAssist 51 LMT-S turi paieškos lauką, kuriame labai lengva rasti reikiamą adresą arba milijonus lankytinų vietų(POI). Tiesiog įveskite kategoriją (pvz. "pica"), reikiamą adresą arba ieškomą pavadinimą (pvz. "Starbucks") ir Garmin DriveAssist greitai pateiks paieškos rezultatą. Jei suklydote įvesdami, Garmin DriveAssist pateikia paieškos rezultatus panašius į Jūsų įvestą pavadinimą.

Prijunkite kamerą prie Jūsų Drive

Tam kad navigaciją būtų dar labiau patogesnė, Garmin DriveAssist galite suporuoti su galinio vaizdo kamera BC 30 (įsigyjama papildomai ). Ją prijungus galėsite matyti automobilius, pėsčiuosius ar kitas kliūtis tiesiog Garmin DriveAssist navigatoriaus ekrane, kuomet įjungiate atbulinio judėjimo pavarą. Jeigu keliaujate su vaikais ar kūdikiu suporuokite Garmin babyCam™ prie savo navigatoriaus. BabyCam yra automobilio viduje naudojama kamera, tam kad pamatyti vaizdą kas vyksta ant užpakalinės sėdynės, tiesiai navigatoriaus ekrane, neatitraukiant akių nuo kelio.

DĖMESIO: Kai kuriose šalyse yra reguliuojamas vaizdo kamerų naudojamas viešose vietose. Todėl savo atsakomybe prisiimate teisę žinoti ir laikytis galiojančių teisės įstatymų šalyje, kurioje planuojate naudotis papildomomis kameromis.

Įrenginio aptarnavimas su viena programa

Naudokite Garmin Express™ programą tam kad atnaujinti Jūsų Garmin DriveAssist 51 LMT-S. Garmin Express leis patogiai atnaujinti žemėlapius, programinę įrangą (firmware), nukrauti ir įrašyti atgal savo įrašytus taškus, įdiegti papildomus balsus ar pakeisti automobilio ikoną ekrane.

Žemėlapio ir programinės įrangos atnaujinimas

WiFi ryšiu Atnaujinima gali vykti automatiškai WiFi ryšiu. Jeigu navigatorius bus prijungtas prie WiFi tinko, ekrane pamatysite pranešimą apie galimą atnaujinimą. Užteks tik patvirtinti, kad norite atnaujinti navigatorių, jis automatiškai atsisiųs ir įdiegs naujausią žemėlapį ir programinę įranga.

¹Gali keistis priklausomai nuo aplinkos sąlygų. Apsilankykite Garmin.com/warnings.

²Būtinas Bluetooth išmanus telefonas (įsigyjamas atskirai). Daugiau - Garmin.com/ble.

³Norėdami gauti pranešimus iš išmanaus telefono, turite atsisiųsti nemokamą Smartphone Link programėlę. Duomenys gali būti apmokestinti. Būtinas Bluetooth išmanus telefonas (įsigyjamas papildomai).

4Perspėjimai apie greičio bei šviesoforų kameras veikia ne visose šalyse.

5Nuovargio pranešimai gaunami kai vairuojama nepertraukiamai ilgą laiko tarpą be ilgų sustojimų

* Patobulinta TMC aprėptis vietose, lyginant su standartinių eismo paslaugų tiekėjų pagerėjo. Vieta nustatoma naudojant TPEG. TPEG yra naujos kartos eismo protokolas, naujas eismo standartas ir tenkina aukščiausius reikalavimus dėl pažangaus eismo informacijos perdavimo visame pasaulyje.

Prekė detaliau

Charakteristikos

Gamintojas
Garmin
Ekrano įstrižainė
5,0" įstrižainė
Ekrano raiška
480x272
Traffic (eismo info)
Galimas traffic
Bluetooth
Yra
Atminties kortelės lizdas
Micro SD ik 32GB
Lietuviškas meniu
Yra
Įdiegti žemėlapiai
Europos žemėlapiai

12 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

6,95 colių navigacija, su Multi-touch tipo jutikliniu ekranu ir nemokamais žemėlapių atnaujinimais.

Kaina 280,00 EUR
Daugiau
Prekė yra užsakoma pristatymas 5-7 dienos.

Naujoji automobilinė navigacija su visos Europos žemėlapiu ir nemokamais jų atnaujinimais visą navigacijos tarnavimo laikotarpį. 5 colių ekrano įstrižainė.

Kaina 140,00 EUR
Daugiau
Prekė yra užsakoma pristatymas 5-7 dienos.

Automobilinė GPS navigacija su perspėjimais vairuotojui Lengvai naudojamas, automobilinis GPS navigatorius su keičiamos orientacijos 5 colių ekranu Jau įkrautas visos Europos žemėlapis su nemokamais atnaujinimais

Kaina 127,99 EUR
Daugiau
Galima įsigyti vietoje / Pristatymas į namus 1-2 d.d

6.95" colių palydovinė navigacija su nemokamais  žemėlapių atnaujinimais

Kaina 285,00 EUR
Daugiau
Prekė yra užsakoma pristatymas 5-7 dienos.

Ryškus 5 colių ekranas su dviguba orientacija ir dviem pirštais keičiamu masteliu. Išsamus visos Europos žemėlapis su nemokamais lifetime atnaujinimais visam gyvenimui.

Kaina 192,00 EUR
Daugiau
Prekė yra užsakoma pristatymas 5-7 dienos.

Ryškus 6 colių ekranas su dviguba orientacija ir dviem pirštais keičiamu masteliu. Išsamus visos Europos žemėlapis su nemokamais lifetime atnaujinimais visam gyvenimui.

Kaina 140,00 EUR
Daugiau
Galima įsigyti vietoje / Pristatymas į namus 1-2 d.d

Modecom FreeWay SX 7.2 IPS – specialiai sunkvežimių vairuotojams skirta navigacija. Navigacinė programa skaičiuoja maršrutus pagal pasirinktą transporto priemonės tipą.

Kaina 95,00 EUR
Daugiau
Galima įsigyti vietoje / Pristatymas į namus 1-2 d.d

Navigacija lengviesiems automobiliams su nemokamais žemėlapių atnaujinimais visam gyvenimui.. 5 colių ekranas, rezoliucija 800×480. Aukštos kokybės keturių branduolių Quad-Core 1,3 GHz procesorius.  Operatyvioji atmintis 1 GB RAM ir 8 GB vidinė atmintis. Palaiko microSD / SDHC korteles iki 32 GB. GPS imtuvas yra stiprus – 66 kanalų, jis užtikrins signalo...

Kaina 110,00 EUR Bazinė kaina 120,00 EUR
Daugiau
Galima įsigyti vietoje / Pristatymas į namus 1-2 d.d

Ryškus 5 colių ekranas su dviguba orientacija ir dviem pirštais keičiamu masteliu. Išsamus visos Europos žemėlapis su nemokamais lifetime atnaujinimais visam gyvenimui.

Kaina 245,00 EUR
Daugiau
Prekė yra užsakoma pristatymas 5-7 dienos.

Automobilinė navigacija su visos Europos žemėlapiu ir nemokamais jų atnaujinimais visą navigacijos tarnavimo laikotarpį. 6 colių ekrano įstrižainė. 

Kaina 165,00 EUR
Daugiau
Prekė yra užsakoma pristatymas 5-7 dienos.