TP-LINK 300Mbps Wi-Fi Range Extender with AC Passthrough (TL-WA860RE)

1159976

TL-WA860RE WI-FI stiprintuvas yra sukurtas, kad patogiai padidintų aprėptį ir pagerintų jūsų bevielio tinklo signalo stiprumą. Su 300Mbps bevieliu N greičiu, TL-WA860RE paverčia jūsų “aklasias zonas” į ryšio zonas.

27,00 EUR
Su mokesčiais
Kiekis
Galima įsigyti vietoje / Pristatymas į namus 1-2 d.d

  • Visada saugus atsiskaitymas Visada saugus atsiskaitymas
  • Garantuotas prekių pristatymas Garantuotas prekių pristatymas
  • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Pristatymo būdai

pristatymo budai lietuvoje  - asnet.lt Nemokamas pristatymas nuo 70 €.
Nemokamai atsiimkite Klaipėdoje mūsų parduotuvėje.
Pristatysime į namus 1-7 d.d  (€ 400).
Atsiimkite LP EXPRESS siuntų savitarnos terminale  (€ 400).
Pristatysime per Autobusų siuntų tarnybą  (€ 400)

Aprašymas

WI-FI DIAPAZONO PRAILGINIMAS VIENU MYGTUKO PASPAUDIMU
TL-WA860RE yra sukurtas, kad patogiai padidintų aprėptį ir pagerintų jūsų bevielio tinklo signalo stiprumą. Su 300Mbps bevieliu N greičiu, TL-WA860RE paverčia jūsų “aklasias zonas” į ryšio zonas.

LANKSTUS IŠDĖSTYMAS IR PAPILDOMA GALIA
TL-WA860RE miniatiūrinis dydis ir sieninis dizainas leidžia lengvai diegti ir judėti lanksčiai. Kai prijungtas prie esamo maršrutizatoriaus, galite tiesiog atjungti ir prijungti "Range Extender" bet kurioje vietoje be jo dar kartą konfigūruoti. Be to, jo integruotas maitinimo lizdas užtikrina, kad energija nenutekėtų perniek.

PRIJUNKITE IR NAUDOKITĖS
Tiesiog prijunkite ir naudokitės. Tai viskas, ko jums reikės, kad prailgintumėte bevielį ryšį. Be jokių naujų laidų ar kabelių, su jau esamu diapazonu, vartotojai gali lengvai praplėsti bevielę aprėptį vienu WPS mygtuko paspaudimu ant maršrutizatoriaus ir diapazono praplėtimo mygtuku ant kartotuvo

NEĮTIKĖTINAS DIAPAZONAS SU IŠORINĖMIS ANTENOMIS
Su dviem išorinėmis antenomis sujungtomis su aukštesnės kokybės antenų technologija, jūs mėgausitės tobula WiFi aprėptimi ir patikimumu, nesvarbu kurioje namų vietoje būsite.

PRIJUNKITE LAIDINIUS PRIETAISUS PRIE BEVIELIŲ
TL-WA860RE vienintelė Ethernet jungtis leis kartotuvui veikti kaip bevielis adapteris, kad sujungtų laidinius prietaisus tokius kaip Blu ray leistuvai, žaidimų konsolės, DVR ir kiti. Tuo pačiu metu prietaisai taip pat gali dalintis bevieliu tinklu.

LENGVAS TRANSLAIVIMAS
TL-WA860RE užtikrina greitą prisijungimą be jokių trikdžių, o tai puikiai tik HD vaizdo įrašų transliacijoms, žaidimams internete.

IŠMANUS SIGNALO INDIKATORIUS
Išmani singnalo švieselė rodo signalo stiprumą, kurį TL-WA860RE gauna iš esančio maršrutizatoriaus, o tai gali padėti rasti geriausią vietą optimaliai WiFi aprėpčiai.

Prekė detaliau

1159976

1 kita prekė toje pačioje kategorijoje: