Home » Klaviatūrų keitimas-pardavimas

Klaviatūrų keitimas-pardavimas

Išlūžusių lizdų remontas

lizdu remontas

Dulkių valymas

Dulkiu valymas iš aušinimo sistemos

Ekranų keitimas

ekranu keitimas

Programinis remontas

Nešiojamų kompiuterių klaviatūrų keitimas Klaipėdoje ir prekyba visoje Lietuvoje.

Prekiaujame populiariausių nešiojamų kompiuterių klaviatūromis, tokiomis kaip HP, ASUS, DELL, Samsung, MSI, Gateway, Lenovo, IBM, Toshiba ir kitų gamintojų. Jei prekybos vietoje iškart neturime klaviatūros, ją galime atsivežti į vietą arba pristatyti Jums į namus jau sekančią dieną.

nesiojamu kompiuteriu klaviaturu keitimas, aplietu kompiuteriu remontas, aplieta klaviatura, klaviaturos keitimas klaipeda

Per kiek laiko pakeičiame klaviatūrą?

Nešiojamų kompiuterių klaviatūros yra gan populiari prekė, todėl mes stengiamės  daugelį modelių  laikyti vietoje. Pakeitimas gali užtrukti nuo 10min- 2h jei klaviatūra yra vietoje. Klaviatūras naudojame originalias tai reiškia, kad pakeitus klaviatūrą jus nepastebėsite skirtumo, tik kad naujoji bus nenutrinta :). Jei neturime reikiamos klaviatūros vietoje, tai stengiamės ją atsivežti jau sekančią dieną.

Pristatymas į kitus miestus?

Jei užsisakėte nešiojamo kompiuterio klaviatūrą, ją gausite jau sekančia dieną. Jei mes jos neturėsime mūsų prekybos vietoje, tai ją pristatysime Jums tiesiai iš sandėlio.

Ar galima pasikeisti nešiojamo kompiuterio klaviatūrą pačiam? 

Nešiojamo kompiuterio klaviatūros pakeitimas nėra labai sudėtingas dalykas. Ją gali pasikeisti kiekvienas, kuris bent minimaliai yra susipažinęs su nešiojamų kompiuterių komponentais ir jų pakeitimu. Jei to jus negalite pasidaryti pats, mes tai padarysime labai nebrangiai.

Kaip pasikeisti nešiojamo kompiuterio klaviatūrą pačiam?

Jei jau sugalvojote pasikeisti klaviatūrą pats, tai darykite labai atsargiai ir atidžiai, kad nepažeistumėte kitų kompiuterio pagrindinės plokštės komponentų. Pateikiame Jums video, kuriame galėsite pamatyti, kaip pakeičiame nešiojamo kompiuterio klaviatūra. Keičiamo kompiuterio modelis  HP G62. Gero žiūrėjimo.

Jei apipyliau nešiojamą kompiuterį, ar užtenka pasikeisti tik klaviatūrą?

Jei Jūs apipylėte savo nešiojamą kompiuterį, tai greičiausiai klaviatūrą jau neveiks ir ją jau rekomenduojama keisti. Tačiau dažniausiai jei klientai apipila savo nešiojamą kompiuterį, skystis patenka ne tik ant klaviatūros, bet ir ant pagrindinės kompiuterio plokštės, kuri yra po klaviatūrą. Aplieta plokštė iškarto reaguoja su skysčiu ir gali kažkuris tai komponentas pradėti trumpintis. Apliejus nešiojamą kompiuterį patariame kuo greičiau atjungti nuo maitinimo šaltinio ir baterijos. O tai padarius, kuo skubiau nešti į kompiuterių taisyklą. Mūsų kompiuterių specialistai tvarko aplietus nešiojamus kompiuterius, todėl rekomenduojame nelaukti ir aplietą nešiojamą kompiuterį pristatyti mums.

Mes remontuojame visą išmaniąją techniką. Keičiame kompiuterių ekranus, klaviatūras, kietuosius diskus, operatyviąją atmintį ir kitus kompiuterių komponentus. Remontuojame sudėtingus elektronikos gedimus. Keičiame telefonams stiklus, liečiamuosius ekranus, garsiakalbius, išlaužtus lizdus . Remontuojame GPS navigacijas, keičiame ekranus, liečiamus ekranus, baterijas, išlaužtus lizdus.

Remontuojame:

  • Nešiojamus kompiuterius
  • Planšetinius kompiuterius
  • LCD Monitorius
  • Telefonus
  • GPS Navigacijas

Jei Jūs susidūrėte su išmaniosios technikos problemomis, maloniai kviečiame apsilankyti mūsų prekybos ir paslaugų servise.

tags. nesiojamu kompiuteriu klaviaturu keitimas, kompiuteriu klaviatura, msi klaviatura, acer klaviatura klaipeda, asus klaviatura, asus klaviatura klaipeda, klaviatura klaipedoje, kaip pasikeisti klaviatura, nesiojamu kompiuteriu klaviaturos, aplieta klaviatura, apliejau klaviatura, kaip pakeisti klaviatura, how to change keyboard.

 

 

 

2017-12-06T11:39:36+00:00

About the Author: