Prekių pristatymas visoje Lietuvoje

Galimi pristatymo būdai :

  1. Prekių pristatymas kurjeriu - 5.0 Eur.
  2. Prekių pristatymas LP express paštomatais M dydžio - 2.5 Eur.
  3. Prekių pristatymas Autobusų siuntų tarnyba - 5.0 Eur.
  4. Prekių atsiėmimas mūsų prekybos vietoje adresu verpėjų g.2, Klaipėda. - nemokamai.

Mūsų įmonė stengiasi dėl savo klientų, todėl dažnai daromos nemokamo pristatymo akcijos.

Dėmesio!

Jei prie prekės matote užrašą Galima įsigyti vietoje "  - reiškia prekę galima apžiūrėti pas mus prekybos vietoje ir įsigyti, o pristatymas į kitus miestus galimas sekančiai dienai jei užsakoma iki 14:00h.

Jei prie prekės matote užrašą " Yra, Centrinis sandėlys"  - reiškia prekės yra tiekėjų sandėlyje ir bus siunčiamos tiesiai iš ten. Prekės pristatymas 3-7 d.d.

Jei prie prekės matote užrašą " Laikinai neturime, teirautis" - reiškia prekės nėra nei pas mus vietoje nei centriniame sandėlyje. Todėl dėl prieš užsakant tokią prekę rekomenduojame pasiskambinti Tel: + 370 67 16 1602 Prekės pristatymas 3-7 d.d.

Prekių pristatymas į namus per kurjerį

  atsisiųsti (1).png

Pasirinkus kurjerio pristatymo tipą, prekes pristatys kurjeris sekančią dieną Jūsų nurodytu adresu. Jei norite, kad tą pačia dieną išsiųstume prekes reikėtų užsakymą padaryti iki 14:00 valandos. Galimas atsiskaitymas pristačius prekes.

Prekes pristačius kurjeriui, gali atsiimti tik siuntinio gavėjas, todėl atsiimant prekes būtina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).

Prekių pristatymas per LP express paštomatus.

lp-express-1.jpg

Apie siuntos atvykimą iš anksto informuos “SMS” žinute jūsų užsakyme nurodytu telefonu pateikdami atsiėmimo slaptažodį, o siuntą galėsite atsiimti artimiausiame “paštomate” be gyvos eilės, taupydami savo laiką. Jei siuntos neatsiimsite per 3d.d, nuo žinutės gavimo prekės sugrįš atgal į WWW.ASNET.LT sandėlį.

Atisiimant prekes „LPEXPRESS paštomatuose“, su savimi dokumento turėti nereikės. Svarbiausia turėti telefoną su teisingu slaptažodžiu, kurio pagalba galėsite atsiimti siuntą.

Prekių pristatymas į pasirinktą miestą per Autobusų siuntų tarnybą.

siuntos-logo-ua.png

Tai gana patogus būdas kas nėra garantuotas, kad galės pasiimti siuntą kitą dieną iš kurjerio rankų. Prekės yra pristatomos Autobubusais ir saugomos Autobusų siuntų tarnyboje(AST). Jums telieka patogiu laiku nuvykti į Jūsų mieste esančia stotį ir iš ten esančios AST pateikus savo pasą atsiimti prekes.

Pirkėjas, užsakydamas prekes, įsipareigoja nurodyti tikslų prekių pristatymo adresą ir gavėją.

Jeigu nežinote savo pašto kodo, galite jį sužinoti čia

Jei norite prekes gauti sekančiai dienai, užsakymas turi būti padaromas iki 14:00.

Prekių atsiėmimas Verpėjų g.2 Klaipėda Nemokamai. Pristatymas nekainuoja.

Iškilus klausimams kreipkitės telefonu: +370 67161602

Meniu

TELEFONAS

Meniu

Sukurkite nemokamą paskyrą, kad išsaugotumėte mėgstamus daiktus.

Prisijunkite

Sukurkite nemokamą paskyrą, kad galėtumėte naudotis pageidavimų sąrašais.

Prisijunkite