Sutinku Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau 
 • Navigacija

 • Kompiuteris

 • Srovės keitiklis

 • DVR Video registratorius

 • Popierinis žemėlapis

 • Navigacija:

Navigacija Jums reikalinga, norint sėkmingai pasiekti kelionės tikslą. Daugelis vairuotojų dažnai klausia, kokios navigacijos yra geriausios, bet atsakymo į šį klausimą nėra, nes kiekviena navigacija yra savaip gera. Žemiau pateiksime savo trumpą nuomonę apie kai kuriuos modelius, tikimės tai padės lengviau išsirinkti Jums reikiamą variantą.

 • TOMTOM

Pradėkime nuo TomTom navigacinės įrangos. Nepaslaptis kad TomTom naudoja Teleatlas gamintojo žemėlapius.Todėl nuo Garmin skiriasi jau vien žemėlapių tikslumu. Daugelis sunkvežimių vairuotojų naudoja visiems gerai žinomus išvardytus modelius: GO klasės 740/750/920/930/630/620/720/730. Mūsų nuomone, šitie aparatai šiai dienai jau yra gana lėtoki (maršruto skaičiavime). Todėl toliau kalbėsime apie naujesnius ir greitesnius įrenginius tai Trucker seriją.


Kalbant apie naujus modelius TomTom TRUCKER 6250 arba TomTom TRUCKER 520 tai tikrai dėmesio verti modeliai. Šiuose modeliuose jau galime lengvai dėti daug tarpinių taškų, ryškus 5” arba 6" ekranas, šiose navigacijose yra nemokami žemėlapių ir traffic(Eismo įvykių informcija) atnaujinimai visam laikotarpiui(TIK 6250 modelyje) , maršrutą skaičiuoja tikrai pakankamai greitai. TMC kamščių informavimo sistema eina interneto pagalba, t.y. šituose modeliuose yra integruota SIM kortelė kurios pagalba įrenginyje visada yra internetas ir už kurį Jūs jau susimokate pirkdamas šį įrenginį(Tik 6250 modelyje).


Plačiau apie TomTom TRUCKER 6250 Apie TomTom TRUCKER 5250

 • IGO PRIMO

Navigacijos, kurios palaiko arba naudoja IGO Primo programą yra labai daug ir išsirinkti labai sunku. Jei norite važinėti su sunkvežimiu, naudojant IGO PRIMO svarbu, kad nusipirktumėte teisingai sukonfigūruotą, su aktyvuotais failais sunkvežimių vairuotojams. Šiai dienai perkant atkreipkite dėmesi jei tai įrenginys su Wince Operacine sistema, kad turėtų bent 256Mb operatyviosios atminties ir 800Mhz procesorių (nors pas mus siūlomų mažesniais parametrais ir nerasite), ir 8gb vidinės atminties. Taip pat siūlytume atkreipti dėmesi į planuojamo pirkti įrenginio ekrano ryškumą, daugelis įrenginių turi tikrai blankius ekranus ko pasekoje saulėje nebus matyti vaizdo įrenginyje. Pas mus perkantys klientai yra supažindinami su įrenginių pliusais ir minusais. Igo Primo programos versijų ir modifikacijų yra daug, todėl būna tokių atvejų, kad vienam vairuotojui veda vienaip, o kitam veda dar kitaip, nors iš pažiūros abiejuose aparatuose yra Igo Primo programa. Jei nusprendėte įsigyte įrenginį su iGO primo skambinkite mums arba atvykite stengsimės suteikti visą Jums reikalingą informaciją, kad galėtumėte išsirinkti optimalų variantą. IGO Primo galima naudoti su Navteq(HERE) arba Teleatlas žemėlapiais.

 • GARMIN

Naujieji modeliai dezl 770 ir dezl 570 dezlcam tikrai verti dėmesio, bet kaina kaip ir tomtom kandžiojasi. Garmin naudoja Navteq (Here) gamintojo žemėlapius, dezl 570/770 modeliai pakeitė senuosius 560/760 modelius.O jau pasirodys ir 780, 580 modeliai. Naujuose modeliuose nebėra tokių dalykų, kaip 2 tūkst km. maršruto nesuskaičiavimas, tarpiniai taškai dedasi labai greitai ir patogiai. Nusipirkę naujuosius dezl įrenginius, Jūs gausite nemokamus žemėlapių atnaujinimus visam laikui, kol įrenginys bus gyvas, taip pat nemokamą kamščių informaciją TMC.

 • Taigi ką pasirinkti ?

Visų pirma reikėtų žiūrėti, kiek Jūs galite išleisti navigacijai. Jei galite skirti iki 150 Eur tada rekomenduojame pirkti įrenginį kuris suderinamas su Igo Primo ir dviem žemėlapių gamintojais TA ir NQ. Siūlome atkreipti dėmesį į tokius modelius kaip Wayteq X985, Wayteq X995Max, Vordon 7", Alga Truck, IHEX 9700 PRO Truck šitie modeliai yra patikrinti sunkvežimių vairuotojų ir atsiliepimai tikrai geri. Jei galite sau leisti daugiau, tada rekomenduojame Dezl 570/ 770 arba TomTom 520/6250.

 • PRIMENAME

GPS navigacija yra tik pagalbinis įrankis, padedantis greičiau susirasti adresus, lankytinas vietas, degalines, stovėjimo aikšteles. Suplanavus norimą maršrutą, visada rekomenduojame patikrinti maršrutą, per kur navigacija suplanavo kelią, jei suplanavo netaip kaip Jūs norite, tada dedate tarpinį tašką. Važiuojant, visų pirma reikia vadovautis ženkluose pateikta informacija, visada pravartu su savimi turėti paprastą žemėlapį, niekada negali žinoti, kada jo gali prireikti. Ir visų svarbiausia reikia kelyje vadovautis savo galva.

 • Kompiuteris:

Žinoma, kiekvienam vairuotojui taip pat reikalingas kompiuteris. Kompiuteris yra naudingas ne tik laisvo laiko praleidimui, bet gali būti naudojamas ir darbui, kadangi į kompiuterį galima įsirašyti navigacines programas, tokias kaip: Automapą, Autoroute, PTV Navigator. Tai dar viena pagalba Jums, kelyje.

 • GPS antena:

GPS antena Jums reikalinga norint naudoti navigacinę programą kompiuteryje, kadangi nešiojamuose kompiuteriuose nebūna integruotos GPS antenos, kuri galėtų nustatyti Jūsų esamą padėtį, todėl tam reikalinga išorinė USB GPS antena, kuri perduoda GPS duomenis į nešiojamą kompiuterį.

 • Srovės adapteris iš 12V ar 24V į 220 (Inverteris):

Šis prietaisas pakeis Jūsų automobilio akumuliatoriaus 12V ar 24V nuolatinę srovę į 220V kintamos srovės rozetę. Tai puikus sprendimas, norintiems sunkvežimyje po ranka turėti rozetę, kuri yra reikalinga įkrauti įvairiems elektros prietaisams, tokiems kaip mobilusis telefonas, nešiojamas kompiuteris, mini DVD grotuvas, fotoaparatas, kamera ir bet kokiems kitiems, kuriems reikia 220V kintamos srovės. Tiesiog prijunkite prie cigarečių degiklio ar akumuliatoriaus gnybtų ir 220V rozetė bus paruošta.

https://www.asnet.lt/lt/59-inverteriai-1224v-220v • Videoregistratorius:

Videoregistratorius padės užfiksuoti Jūsų kelionę ir joje pasitaikiusias kliūtis, puikus liudininkas įvykus avarijai.

https://www.asnet.lt/lt/53-video-registratoriai

 • Popierinis žemėlapis:

Dar nė vienam sunkvežimių vairuotojui nepamaišė popierinis žemėlapis. Žemėlapį galite įsigyti bet kurioje degalinėje.

Sekite mus Facebook'e