Geriausia navigacinė progama Jūsų išmaniąjame

Miesto džiunglėse vis sunkiau klaidžioti, o ir tam laiko vis labiau trūksta. Norėdami to išvengti žmonės naudoja tam dalykui pritaikytus ir suprojektuotus įrenginius vadinamus GPS navigatoriais arba navigacijos programas telefone ar planšetėje. Navigatoriai suprojektuoti taip, kad palengvintų kelią į tikslą - nurodo greičiausią ir patogiausią kelią. Vis dėlto didžiulis įvairių navigacijos programų variantų pasirinkimas taip pat gali tapti galvos skausmu neinformuotam naudotojui.

Geriausia navigacijos programa

Atrodytų, kad  nėra sunku išsirinkti GPS navigatorių ar programą telefone, tačiau šis procesas turi labai daug niuansų kurie galų gale iškelia dar daugiau klausimų prieš įsigyjant.

Kaip pasirinkti navigacijos programą: pagrindinės taisyklės ir parametrai

Pagrindinis navigatorių tikslas - padėti vairuotojui važiuoti į tikslą. Tačiau jie atlieka šią užduotį įvairiais būdais: GPS navigatoriai labai skiriasi funkcionalumu, patogumu ir įvairiais kitais parametrais. Ir mes kalbame ne tik apie paties prietaiso galimybes, bet visų pirma apie navigacijos programos funkcionalumą. Kaip pasirinkti geriausią programinę įrangą?

Tai įdomu Daugelyje šiuolaikinių GPS navigatorių navigacijos programa yra iš anksto įdiegta gamintojo. Tačiau taisyklėms yra išimtys: kai kuriais atvejais vartotojui suteikiama galimybė įdiegti „savo“ programinę įrangą.       

Reikia nedelsiant pasakyti, kad nešiojamų įtaisų galimybių išplėtimas (beveik visi šiuolaikiniai mobilieji įrenginiai turi modulius, skirtus priimti signalus iš GLONASS ir GPS palydovų) ir didėjantis mobiliųjų programų vartotojų susidomėjimas verčia programinės įrangos kūrėjus persvarstyti tradicinius metodus, pritaikyti navigacijos programinę įrangą prie bendrų operacinių sistemų („Android“ , iOS, „Windows Phone“). Štai kodėl pastaraisiais metais sparčiai auga navigacijos programinė įranga per „App Store“, "Google Play". Ko pasekoje palengva visi navigacijų įrenginiai eina į istoriją užleisdami vietas telefonams ir kitiems išmaniems įrenginiam. Aišku neskaitant tų atvejų kai Jūsų darbas reikalauja daug keliavimo tada visuomet rekomenduojame įsigyti atskirą navigacijos įrenginį.

Apie žemėlapius reikėtų pasakyti keletą žodžių. Nors apie tai jau kalbėjome šiame straipsnyje "Kurią gps navigaciją rinktis", šiek tiek pasikartosime ir daug nesiplėsime. Paprastai navigatorių arba navigacijos programinės įrangos gamintojai pagal nutylėjimą siūlo įvairių kartografinių kompanijų produktus („TomTom“ ir „Here“, kurie yra šios srities lyderiai). Kiekvienas iš jų turi savo savybes. Vienas iš pagrindinių parametrų, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį, yra žemėlapių atnaujinimo būdas. Patogiausias variantas yra automatiškai atnaujinami žemėlapiai.

Atkreipkite dėmesį, kad programinė įranga yra mokama ir nemokama, ir ji gali veikti internetu arba neprisijungus. Leiskite mums aptarti apie tai šiek tiek detaliau.

Pagrindinis mokamų gps navigacijos programų trūkumas yra poreikis sumokėti už įsigijimą. Žinoma, dauguma paprastų piliečių lengvai gali sau leisti tokias navigacijos programas - jų kaina retai viršija  50eur. Tačiau tokios programinės įrangos privalumai yra labai reikšmingi - išplėstinis funkcionalumas ir papildomų funkcijų masė neprisijungus ir internetu (pvz., Žemėlapyje - degalinės, pažymėtos vietos žemėlapyje, viešbučiai, maitinimo įstaigos ir kt.).

Nemokami navigacijos produktai paprastai veikia tik naudojant internetą, bet šiai dienai laidžia naudotis ir be, kaip tai padaryti aptarsime kitame mūsu straipsnyje. Žinomiausi „Here“ ir „Google“ produktai. Ši programinė įranga puikiai pritaikyta sparčiai kintančiai realybei: visi žemėlapių atnaujinimai įvyksta labai greitai kartu su kamščių informavimo sistema. Tačiau yra tokie trūkumai kaip greičio kamerų nerodymas žemėlapyje ir kita labai nepatogūs dalykai, į tai nesivelsime, turbūt jau išmėginote ir viską supratote patys.

Svarbu žinoti, kad vietos nustatymo tikslumas dažnai priklauso ne nuo navigatoriaus ar kito įtaiso techninių galimybių, bet nuo vietovės ir oro sąlygų.

Trumpai tariant, jei nesate pasirengę taupyti, o norite tiesiog patogiai kelauti savo planuose -  atkreipkite dėmesį į mokamas navigatoriaus programas. Tačiau kelionėms po miestą galima apsiriboti tokiomis prieinamomis programomis kaip „Here“ arba „Google“.

Navigacijos programinės įrangos apžvalga

Kokia yra geriausia navigatoriaus programa Europos ar Rusijos  rinkose? Išsiaiškinkime.

„Navitel Navigator“

Šiuolaikinė daugialypė ir daugiakalbė navigacija suderinama su „Android“, „iOS“, „Windows Phone 7.5 / 8 / 8.1“, „Symbian“, „Windows CE“, „Windows Mobile“.

„Navitel“ navigacijos programa yra labai puikus variantas kas važinėjate į Rusiją arba Baltarusiją, turi tikrai labai detalius žemėlapiu skirtus ir rinkai, nors ir Lietuvoje ši programa gana išsami.

Verta paminėti, kad „Navitel“ beveik visur gali tapti ištikimu vedliu: žemėlapių aprėptis apima apie 50 senojo pasaulio šalių.

Iš trūkumų būtina nurodyti toli nuo patogiausios kortelių sąsajos, taip pat aukštus reikalavimus operacinei sistemai ir įrenginiui.

Trūkumai - nėra patogiausia vartotojo sąsaja, taip pat programa kelia aukštus reikalavimus operacinei sistemai ir įrenginiui.

„iGo Navigation“, "iGO primo", "iGO Pal Nextgen"

„IGO “ navigacijos programa kartą sukūrė tikrą pojūtį šios rūšies programinės įrangos srityje (sukurta NNG Vengrijoje). Programinė įranga tapo prieinama 2010 m., Pakeičiant pasenusią „iGO 8“ ir „iGO Amigo“. Jo neginčijamas pranašumas yra puikiai parengti 3D žemėlapiai, apimantys  daugiau nei 70 pasaulio šalių erdvę. Programoje yra balso asistentas ir balso valdymo sistema. Suderinama su „Windows CE“, „Windows Mobile“, „iOS“ ir „Android“ versijų.

Pati programinė įranga yra paremta "Here" arba „TeleAtlas“ žemėlapiais, kurie atnaujinami kas ketvirtį. Šių programų laikymasis jau patvirtintas tokių gamintojų kaip „Pioneer“, „Prestigio“ ir „Nexx“ ir kt.. Skirtingai nuo daugumos konkurentų, „iGo Primo“,„iGo Primo Nexgen“ turi specialią funkciją sunkvežimiams. Sunkvežimių vairuotojų atsiiepimai tikrai labai geri.

Pliusai:

  • Nereikia interneto;
  • Labai draugiškas intuityvus meniu;
  • Maršrutai vengiantys spūsčių;
  • Kelionės planavimas su tarpiniais taškais
  • Tikroviški kelrodžiai daugiajuostėse sankryžose
  • Tukstančiai svarbių lankytinų vietų POI: degalinės, viešbučiai, stovėjimo aikštelės ir t.t

Sygic GPS Navigation

„Sygic“ sparčiai pradeda vadovauti automobilių tinklų pramonėje, vieningai tobulindama navigaciją, kad atitiktų pramonės poreikius. „Sygic“ šiuo metu užima antrą vietą tarp „Google Play“ parduotuvėje esančių GPS leidėjų ir trečią vietą „App Store“. Kas tris mėnesius ji mielai sveikina beveik 10 milijonų naujų unikalių vartotojų.

„Sygic“ yra Europos įmonės produktas, kuris rinkoje pasirodė beveik prieš 10 metų. Bendrovę įkūrė Slovakijos programuotojas Michal Stencl, kuris nuo vaikystės mėgsta programavimą.

Programos sąsaja turi dvi ekrano parinktis: horizontalios ir vertikalios. Pirmuoju atveju dešinė ekrano pusė yra įtraukta į prietaisų skydelį, kuriame yra spidometras ir kiti dalykai. Prietaisų skydelis gali būti sukonfigūruotas taip, kad atitiktų jūsų poreikius ir pageidavimus.

Sistema jums pasiūlys dvi parinktis sąrašo rodymui: visos artimiausios LV pagal atstumą arba visas artimiausias LV pagal pasirinktą kategoriją.

Sygic maršrutai labai gerai įgyvendinami, nesukelia jokių skundų. Pagal numatytuosius nustatymus programa visada apskaičiuoja alternatyvų maršrutą (tai galima išjungti meniu). Nustatymų meniu galite pasirinkti šias parinktis: venkite mokamų kelių, greitkelių, purvo kelių, sankryžų ir taip pat pasirinkite numatytąjį variantą iš greičiausių, trumpiausių ir ekonomiškiausių.

Pliusai:

  • patogi sąsaja
  • greitas darbas
  • protinga paieška
  • patogi prieiga prie LV duomenų bazės su galimybe pridėti naujų taškų
  • POI bazes papildo lankytinos vietos iš Foursquare
  • Išplėstinis kelionės kompiuteris 
  • Panoraminės nuotraukos žemėlapyje
  • nemokami atnaujinimai

Atsakymas į klausimą, kuri navigacijos programa yra geresnė, negali būti vienareikšmiška. Mokami navigacijos sprendimai  „Navitel“, „iGo“, "Sygic" gali pasigirti teisingu darbu be interneto ryšio, kuris yra labai patogus keliaujant. Nemokamos internetinės sistemos tokios kaip "Google","Here" puikiai susidoros su savo uždaviniu neilgose kelionėse. Bet kokiu atveju geriausios navigacijos programinės įrangos pasirinkimas yra užduotis, kurios sprendimas priklauso nuo vartotojo poreikių.

Kopijuoti griežtai draudžiama, visos teisės saugomos -  ASNET.LT

Meniu

TELEFONAS

Meniu

Sukurkite nemokamą paskyrą, kad išsaugotumėte mėgstamus daiktus.

Prisijunkite

Sukurkite nemokamą paskyrą, kad galėtumėte naudotis pageidavimų sąrašais.

Prisijunkite