Išpardavimas

Navigacija sunkvežimių vairuotojams. Pakeitė trucker 6000 modelį. Trucker 6250 yra greitesnis nei buvęs 6000 modelis. Žemėlapyje iškart matomos DKV degalinės. Planuojamas sunkvežimiams skirtas maršrutas. Navigacijoje galima pasirinkti sunkvežimio aukštį, sunkvežimio plotį, sunkvežimio ilgį, sunkvežimio svorį, sunkvežimio ašies apkrovą. Sunkvežimių...

Kaina 420,00 EUR Bazinė kaina 430,00 EUR
Daugiau
Nepakanka prekės atsargų

Genevo LT One Plus yra pats jautriausias radarų detektorius Genevo šeimoje. Tai yra smarkiai patobulinta Genevo LT One versija. Išoriškai skiriasi tik ekrano ir korpuso spalva, "Plus" turi raudoną ekraną vietoje Geltono. Tačiau didžiausi patobulinimai yra viduje. Lyginant su baziniu Genevo LT One, mūsų inžinieriai padidino antenos jautrumą 4dB išlaikydami...

Kaina 380,00 EUR Bazinė kaina 550,00 EUR
Daugiau
Yra, Centrinis Sandėlys

Navigacija sunkvežimių vairuotojams. Planuojamas sunkvežimiams skirtas maršrutas. Navigacijoje galima pasirinkti sunkvežimio aukštį, sunkvežimio plotį, sunkvežimio ilgį, sunkvežimio svorį, sunkvežimio ašies apkrovą. Sunkvežimių vairuotojams pritaikyta programa. Surinkti duomenys 27 šalių su sunkvežimių atributais ! 6 colių liečiamas (15cm įstrižainės),...

Kaina 351,00 EUR Bazinė kaina 390,00 EUR
Daugiau
Išparduota
Visos išparduodamos prekės

Išlūžusių lizdų remontas

lizdu remontas

Dulkių valymas

Dulkiu valymas iš aušinimo sistemos

Ekranų keitimas

ekranu keitimas

Programinis remontas

windows-perinstaliavimas.png

Kaista kompiuteris? Laukiate kol perkais vaizdo plokštės čipas? Nelaukite!!!

Jei kaista Jūsų nešiojamas kompiuteris, reiškia atėjo laikas pašalinti aušinimo sistemoje susirinkusias dulkes. To nepadarius, galite perkaitinti savo kompiuterį, o jau tada remontas kainuos tikrai nemažus pinigėlius. Patiems valyti aušinimo sistemos nerekomenduojame, jei neturite patirties šioje srityje. Pagrindinė priežastis kodėl  kompiuteris pradeda kaisti, strigti, išsijunginėti yra susikaupusios dulkės Jūsų nešiojamo kompiuterio aušinimo sistemoje. Geriausia išeitis – aušinimo sistemos išvalymas nuo dulkių.  Tai geriausia patikėti rimtiems specialistams, nes šiai dienai norint išvalyti dulkes, neužtenka atsukti 5 varžtelių, o reikia pilnai išardyti nešiojamą kompiuterį. Patikėkite savo kompiuterį specialistams. Keletas pavyzdžių kaip būna apsinešę nešiojamų kompiuterių vantiliatoriai:

nesiojamo kompiuterio remontas klaipedaausinimo dulkiu salinimas is kompiuterio, kaista kompiuteris klaipedakompiuteriu dulkiu valymas klaipeda

Kaip pašalinamos dulkės iš aušinimo sistemos?

Atnešus nešiojamą kompiuterį pas mus į servisą, Jūsų kompiuteris bus atsakingai ir atsargiai išardytas. Išimama pagrindinė kompiuterio plokštė. Nuimamas nešiojamo kompiuterio ventiliatorius. Pašalinamos jame susikaupusios dulkės. Jei yra pasirenkama paslauga su termo pastos keitimu, tai pakeičiame ir termo pastą. Kompiuteris kruopščiai surenkamas atgal ir grąžinamas klientui.

Ar galima pačiam pašalinti dulkes iš aušinimo sistemos?

Taip galima, bet pačiam klientui to daryti nerekomenduojame. Dažnas atvejis, kad po pačio kliento ardyto kompiuterio, tenka ieškoti sulaužytų korpuso dalių, ar netgi pažeistų pagrindinės plokštės komponentų.

Kaip dažnai reikia valyti dulkes iš kompiuterio?

Tikslaus atsakymo nėra, nes tai priklauso nuo daugelio veiksnių. Kokioje aplinkoje naudojamas kompiuteris ir kaip dažnai jis naudojamas. Svarbiausia pastebėję, kad kompiuteris pradėjo kaisti, sulėtėjo darbas, ventiliatorius pradėjo garsiai ūžti, neuždelskite ir atneškite jį išvalyti.

Kiek kainuoja kompiuterio dulkių valymo paslauga?

Nešiojamų kompiuterių dulkių valymo paslauga kainuoja apie 20 Eur. Kaina priklauso nuo Jūsų turimo modelio. Yra modelių, kurie ardosi labai sudėtingai ir tai atima nemažai laiko todėl ir kaina būna šiek tiek didesnė. Tikslią savo kompiuterio dulkių valymo paslaugos kainą galite sužinoti paskambinę telefonu. Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų prekybos ir paslaugų servise.

Komuteriu remontas klaipeda, nesiojamu kompiuteriu remontas, nesiojamu kompiuteriu ekranu keitimas, nesiojamu kompiuteriu klaviaturu keitimas, nesiojamu kompiuteriu dulkiu valymas, nesiojamu kompiuteriu dulkes, nesiojamu komiuteriu ausinimo sistema, nesiojamo kompiuterio ausintuvas, kompiuterio ausintuvas, kaista kompiuteris, keista kompiuterius, kompiteriu rmeontas klaipeda, komputeriu remontas.