Garmin Camper 770 LMT-S

nav1807
350,00 EUR
Su mokesčiais
Kiekis
Galima įsigyti vietoje / Pristatymas į namus 1-2 d.d

  • Visada saugus atsiskaitymas Visada saugus atsiskaitymas
  • Garantuotas prekių pristatymas Garantuotas prekių pristatymas
  • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Pristatymo būdai

pristatymo budai lietuvoje  - asnet.lt Nemokamai pristatysime į namus 1-3 d.d (€ 000).
Nemokamai atsiimkite Klaipėdoje mūsų parduotuvėje.
Nemokamai atsiimkite LP EXPRESS siuntų savitarnos terminale (€ 000).
Nemokamai pristatysime per Autobusų siuntų tarnybą (€ 000)

Aprašymas

Camper 770 LMT-S pažangus navigacinis įrenginys iškylautojams

  • Su kemperiais ar nameliais ant ratų keliaukite saugiau jiems būdingais maršrutais1, gaudami naudingus kelio įspėjimus
  • Nemokama skaitmeninė eismo spūsčių ir tiesioginių paslaugų informacija – funkcija LiveTrack ir svarbiausia orų informacija su mobiliąja programa Smartphone Link. Tam naudojami mobiliojo interneto duomenys.
  • Bluetooth® laisvų rankų įranga3, išmanieji pranešimaiir navigacijos valdymas balsu
  • Filtruojamas kempingų vietų sąrašas iš portalų ACSI™, NKC™ ir MotorHomeFacts™
  • Wi-Fi® ryšys žemėlapiams ir programinei įrangai lengvai atnaujinti (kompiuterio nereikia)

Camper 770 LMT-S – tai mūsų pažangiausias navigacinis įrenginys entuziastingiems keliauninkams. Keliaujant jis leis mėgautis vairavimu ir pasiūlys visas naudingas navigavimo funkcijas. Camper 770 LMT-S navigacinis GPS įrenginys turi didelį, lengvai įskaitomą 6,95 colio iki pat korpuso kraštų siekiantį ekraną, jis puikiai tilps kemperyje ar lengvajame automobilyje. Važiuojant jis teiks naudingus kelio įspėjimus ir kemperiams būdingus maršrutus1, kurie yra sukuriami pagal kemperio ar namelio ant ratų matmenis ir svorį. Šis įrenginys taip pat turi kempingo vietų sąrašą iš pirmaujančių kempingų portalų ACSI™, NKC™ ir MHF™. Filtruokite stovyklavietes ar poilsio vietas pagal pageidaujamas savybes, pavyzdžiui, elektros lizdai, dušai ar interneto ryšys. Su funkcija Easy Route Shaping galėsite lengvai redaguoti maršrutus, matyti aukščio pokyčius ir atrasti milijonus naujų ir populiarių lankytinų vietų su TripAdvisor® ir Foursquare®.

Kemperiams būdingi maršrutai

Įveskite kemperio ar namelio ant ratų duomenis ir Camper 770LMT-S apskaičiuos bei išrinks patį efektyviausią maršrutą pagal pasirinktą transporto priemonės tipą. Jūsų maršrutas bus apskaičiuojamas pagal transporto priemonės aukščio, svorio, ilgio ir pločio matmenis.

Tiesioginės paslaugos kelionėms

Tiesioginei paslaugų informacijai, pavyzdžiui, orų prognozėms ar realiojo laiko parkavimo informacijai gauti artėjant link viešų parkavimo vietų atsisiųskite mobiliąją programą Smartphone Link2, kuri susies Camper 770LMT-S navigacinį įrenginį su palaikomu išmaniuoju telefonu. Su šia programa taip pat galėsite naudoti funkciją LiveTrack2, tad artimieji ir draugai matys jūsų buvimo vietą.

Neatitraukite rankų nuo vairo

Susieję išmanųjį telefoną su Camper 770LMT-S navigaciniu įrenginiu Bluetooth ryšiu, galėsite išlaikyti ryšį, neatraukdami rankų nuo vairo3. Skambinkite laisvų rankų įranga ir matykite įvairius išmaniuosius pranešimus savo navigacinio įrenginio ekrane4. Tai reiškia, kad galėsite matyti ir atsiliepti į įeinančius skambučius, perskaityti trumpąsias žinutes ir matyti kalendoriaus priminimus neprisiliesdami prie savo išmaniojo telefono. Šis įrenginys taip pat gali būti valdomas balsu.

Naudingi įspėjimai kelionėje

Camper 770 LMT-S navigacinis įrenginys turi iš anksto įkeltus detalius Europos žemėlapius, kurie nurodo tokią kemperiams svarbią informaciją kaip tiltų aukštis, svorio apribojimai ir kitą svarbią kelių ir greitkelių informaciją. Vairuodami galėsite girdėti ir matyti įspėjimus apie artėjančias nuokalnes ar įkalnes. Šis navigacinis įrenginys taip pat turi naudingą funkciją, kuri prie žemėlapio vaizdo pateikia papildomą aukščio pokyčių informaciją. Galite netgi praplėsti aukščio informacijos vaizdą ir detaliau pažiūrėti esamų ar artėjančių įkalnių aukščio pokyčius.

Įspėjimai vairuotojams: apie savo aplinką žinokite daugiau

Kad saugiau vairuotumėte ir geriau stebėtumėte aplinką, Camper 770 LMT-S įrenginiai vairuotojams teikia informacijos apie staigius kelio vingius, greičio ribojimų pokyčius, fotoradarus, geležinkelių pervažas ir žvėrių perėjas. Navigacinis įrenginys taip pat įspės, jei važiuosite prieš eismą ir artėsite prie mokyklų bei jų zonų, be to, gausite pranešimus apie sankryžų kameras ir fotoradarus4, netgi įspėjimus apie nuovargį – įrenginys pasiūlys galimas poilsio vietas praėjus kelioms valandoms kelyje.

Lengvai raskite kempingus ir poilsio taškus

Camper 770LMT-S turi iš anksto įkeltą kempingų vietų sąrašą iš portalų ACSI™, NKC™ ir MotorHomeFacts™. Filtruokite stovyklavietes ar poilsio vietas pagal pageidaujamas savybes, pavyzdžiui, elektros lizdai, dušai ar nemokamas interneto ryšys.

Kelionės geresnės su TripAdvisor ir Foursquare

Puiku, kai nepažįstant vietovės kažkas nukreipia reikiama kryptimi, būtent dėl to pristatome TripAdvisor informaciją Garmin įrenginyje Camper 770 LMT-S. Matykite lankytinų objektų (POI) įvertinimus, pavyzdžiui, viešbučių, restoranų ar kitų lankytinų objektų. Iš didžiausio pasaulio kelionių portalo – į jūsų kemperį. Taip pat jau keliaudami atraskite naujų lankytinų vietų su įdiegta kelionės planavimo priemone. Be to, su iš anksto įkeltais Foursquare duomenimis galėsite savo maršrute atrasti milijonus populiarių lankytinų vietų.

Lengvai redaguokite maršrutus

Jeigu pageidaujate važiuoti tam tikromis gatvėmis ar miestais, su funkcija Easy Route Shaping galėsite lengvai paredaguoti savo kelionės maršrutą. Tiesiog pridėkite tašką prie žemėlapio ir pamatysite pranešimą, kuris parodys, kiek papildomo laiko reikia.

Daugiau informacijos vienu žvilgsniu

Camper 770 LMT-S įrenginys kelionės žemėlapį ekrane rodo visą laiką ir papildoma informacija yra parodoma žemėlapio neišjungiant, tad kartu matysite greičio ribojimus, važiavimo greitį ir numatomą kelionės atvykimo laiką. Funkcija Up Ahead reguliariai praneša apie netoliese teikiamas paslaugas, restoranus, parduotuves, ligonines ar degalines – informacija nuolat atsinaujina tiesiog kelionės žemėlapio vaizde.

 

Naudingos nuorodos su Garmin Real Directions™

Įspėjimai apie posūkius – su Garmin Real Directions. Lengvai suprantami įspėjimai apie artėjančius posūkius naudoja tokius atpažįstamus orientyrus kaip pastatai ir šviesoforai ir įvardija gatvių pavadinimus, o nurodymus pasako lyg geriausias draugas. Nebereikės dairytis gatvių pavadinimų, užteks klausyti Garmin Real Directions: „Pasukite į kairę už degalinės“ arba „Pasukite į dešinę už raudono pastato“. Vairuoti niekada nebuvo paprasčiau!

 

Sudėtingus eismo mazgus įveikite paprastai

Camper 770 LMT-S turi funkciją Active Lane Guidance (ALG). ALG naudoja balsinius pranešimus ir ryškiaspalves rodykles, kurios nurodo eismo juostą, tinkamiausią jūsų pasirinktam maršrutui. Fotografinis eismo mazgo vaizdas išvažiavimus rodo taip, kaip jie atrodo iš tiesų: visomis spalvomis ir itin detaliai. Taip pat pateikiamas detalus mazgo Bird‘s Eye vaizdas iš viršaus.

 

Lengva atnaujinti Wi-Fi ryšiu

Naujus žemėlapius ir programinę įrangą atnaujinti itin lengva Wi-Fi ryšiu. Kai įrenginys susiejamas su namų Wi-Fi tinklu, ekrane automatiškai atsiranda pranešimas apie galimą naujinį, jei toks prieinamas. Tuomet reikia prijungti įrenginį prie krovimo lizdo ir palaukti, kol jis Wi-Fi ryšiu atsiųs naujinius.

Atbulinės eigos vaizdo kamera

Camper 770 LMT-S navigacinis įrenginys ir BC 30 atbulinės eigos vaizdo kamera yra įsigyjami atskirai arba gali būti įsigyti komplektu (montuoti rekomenduojama profesionalams). Naudodami šią kamerą ir važiuodami atbulomis Camper 770 LMT-S ekrane lengvai matysite už kemperio esančias kitas transporto priemones, pėsčiuosius ir kitas kliūtis.

Pasikliaukite aukštos kokybės žemėlapiais

Žemėlapio duomenų kokybė gali visiškai nulemti tai, ar rasite kelionės tikslą, ar pasiklysite. Su kokybiškais HERE žemėlapiais Garmin įrenginys reikiamą informaciją pateikia tada, kai jos labiausiai reikia. Tad su kemperiu galėsite aplankyti būtent tas vietas, į kurias labiausiai ir norėjote nuvažiuoti.

1 Neprieinama visoms sritims. Nors kemperio ar namelio ant ratų savybės įvestos, tai negarantuoja, kad jos bus pritaikomos visiems maršrutams. Visada stebėkite kelio ženklus ir eismo sąlygas

2 Kad gautumėte tiesioginę informaciją, privalote atsisiųsti nemokamą mobiliąją programą Smartphone Link. Naudojant šią programėlę bus naudojami mobiliojo interneto duomenys

3 Reikalingas išmanusis telefonas (įsigyjamas atskirai) su Bluetooth ryšiu

4 Kad gautumėte išmaniuosius pranešimus navigacinio įrenginio ekrane, privalote atsisiųsti nemokamą mobiliąją programą Smartphone Link. Gali būti naudojami mobiliojo interneto duomenys

5 Įspėjimai apie sankryžų kameras ir fotoradarus kai kuriose šalyse turi būti išjungti

6 Įspėjimai apie nuovargį suaktyvinami ilgiau vairuojant be sustojimų

Prekė detaliau

nav1807

Charakteristikos

Gamintojas
Garmin
Garantija
24 mėnesiai

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Navigacija sunkvežimių vairuotojams. Planuojamas sunkvežimiams skirtas maršrutas. Navigacijoje galima pasirinkti sunkvežimio aukštį, sunkvežimio plotį, sunkvežimio ilgį, sunkvežimio svorį, sunkvežimio ašies apkrovą. Sunkvežimių vairuotojams pritaikyta programa. Surinkti duomenys 27 šalių su sunkvežimių atributais ! 5 colių liečiamas (13cm įstrižainės)...

Kaina 310,00 EUR
Daugiau
Prekė yra užsakoma pristatymas 5-7 dienos.

Navigacija sunkvežimių vairuotojams. Planuojamas sunkvežimiams skirtas maršrutas. Navigacijoje galima pasirinkti sunkvežimio aukštį, plotį, ilgį, svorį, sunkvežimio ašies apkrovą. Naujas Modecom modelis skirtas sunkvežimių vairuotojams,aukštos rezoliucijos, įleistas  ekranas, 8 GB vidinė atmintis, suderinama su pažangiąja igo primo žemėlapių versija, RAM...

Kaina 75,00 EUR
Daugiau
Išparduota

Automobilinė navigacija su visos Europos žemėlapiu ir nemokamais jų atnaujinimais visą navigacijos tarnavimo laikotarpį. 6 colių ekrano įstrižainė. 

Kaina 165,00 EUR
Daugiau
Prekė yra užsakoma pristatymas 5-7 dienos.

Patikima navigacija sunkvežimiams. 5 colių ekranas, rezoliucija 800×480. Aukštos kokybės keturių branduolių Quad-Core 1,3 GHz procesorius.  Operatyvioji atmintis 1 GB RAM ir 8 GB vidinė atmintis. Palaiko microSD / SDHC korteles iki 32 GB. GPS imtuvas yra stiprus – 66 kanalų, jis užtikrins signalo stiprumą net tarp pastatų, o ekranas turi įpatingai daug...

Kaina 105,00 EUR Bazinė kaina 120,00 EUR
Daugiau
Galima įsigyti vietoje / Pristatymas į namus 1-2 d.d

Tvirtos konstrukcijos, atsparus nepalankioms oro sąlygoms (IPX7) 5 colių dvikryptis jutiklinis ekranas, gerai matomas saulėje ir tinkamas naudoti mūvint pirštines Detalūs Europos žemėlapiai, visada nemokami jų naujiniai Funkcija Garmin Adventurous Routing™, skirta vingiuotiems ar kalvotiems keliams atrasti, vengiant nuobodžių greitkelių Motociklininkų...

Kaina 549,00 EUR
Daugiau
Prekė yra užsakoma pristatymas 5-7 dienos.

2019 metų NAUJAUSIAS GPS navigacijos modelis RICOEL 7 Pro Truck, 7" ekranas. Neįtikėtini parametrai stebina valdymo, maršrutų skaičiavimo parametrai. Ricoel 7 Pro navigacijoje integruotas procesorius, dar daugiau nei įprastai RAM atminties 256MB, vidinė atmintis sudaro net 8GB. Šio modelio dizainas stebina estetiška išvaizda, ekrano ryškumu,   iškarto yra...

Kaina 95,00 EUR Bazinė kaina 130,00 EUR
Daugiau
Galima įsigyti vietoje / Pristatymas į namus 1-2 d.d

Navigacija skirta sunkvežimių vairuotojams. Galima planuoti sunkvežimiams skirtą maršrutą. Navigacijoje galima pasirinkti sunkvežimio aukštį, plotį, ilgį, svorį, sunkvežimio ašies apkrovą. Pamėgta sunkvežimių vairuotojų. Viena greičiausių navigacinių sistemų, turinti 800Mhz, dviejų branduolių procesorių. 

Kaina 95,00 EUR
Daugiau
Prekė yra užsakoma pristatymas 5-7 dienos.

Sunkvežimių vairuotojams skirta navigacija. Didelis 7 colių ekranas, rezoliucija 1024x600. Aukštos kokybės, keturių branduolių MediaTek 1,3 GHz procesorius.  Operatyvioji atmintis 1 GB RAM ir 8 GB vidinė atmintis. Kamščių informavimo sistema prijungus mobilųjį telefoną, naudojant tik iGO Primo NextGen programą. Palaiko microSD / SDHC korteles iki 32 GB....

Kaina 145,00 EUR Bazinė kaina 169,00 EUR
Daugiau
Galima įsigyti vietoje / Pristatymas į namus 1-2 d.d

Navigacija sunkvežimių vairuotojams. Pakeitė trucker 6000 modelį. Trucker 6250 yra greitesnis nei buvęs 6000 modelis. Žemėlapyje iškart matomos DKV degalinės. Planuojamas sunkvežimiams skirtas maršrutas. Navigacijoje galima pasirinkti sunkvežimio aukštį, sunkvežimio plotį, sunkvežimio ilgį, sunkvežimio svorį, sunkvežimio ašies apkrovą. Sunkvežimių...

Kaina 415,00 EUR Bazinė kaina 430,00 EUR
Daugiau
Galima įsigyti vietoje / Pristatymas į namus 1-2 d.d

TT15 suderinamas ir su Astro 320, bet tuomet antkaklis bus naudojamas tik šuns sekimui.

Kaina 315,00 EUR
Daugiau
Prekė yra užsakoma pristatymas 5-7 dienos.

Naujoji automobilinė navigacija su visos Europos žemėlapiu ir nemokamais jų atnaujinimais visą navigacijos tarnavimo laikotarpį. 5 colių ekrano įstrižainė.

Kaina 140,00 EUR
Daugiau
Prekė yra užsakoma pristatymas 5-7 dienos.