×

Garmin zūmo XT 5,5 colio motociklo navigatorius

Atsiliepimai
Kodas:
5067
399,00 €
Prekių pristatymas nemokamas
Visoje Lietuvoje per 3-7 d. d.
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Prekę turime: Centrinis sandėlys

Pristatymo būdai

  1. Pristatymas į namus Venipak Kurjeriu.
  2. Pristatymas LP Express paštomatu
  3. Atsiėmimas Mūsų parduotuvėje
  4. Pristatymas Autobusų siuntų tarnyba
Aprašymas
VAŽIUOKITE SU „ZŪMO“ KOMANDA
Tvirtas motociklų navigacijos įrenginys „zūmo XT“ yra sukurtas nuotykiams. Jo itin šviesų 5,5 colių ekraną galima liesti pirštinėmis, jis atsparus lietui ir rodo jums nuotykių kupiną maršrutą žinomuose ir naujuose keliuose.


Itin šviesų 5,5 colių ekraną matysite ir dieną, ir naktį, bet kokiu oru.
Nuo skambinimo naudojantis laisvų rankų įranga iki „inReach®“ palydovinio ryšio – visada galvojame apie motociklininkų saugumą1.
Gyvenimas yra kupinas posūkių. Programėlė „Garmin Adventurous Routing™“ padeda jais keliauti.
Perjunkite ES žemėlapius į topografinius žemėlapius arba „BirdsEye“ vaizdus iš palydovų vos vienu prisilietimu.
Maršrutų įrašymo sistema atsimena geriausius jūsų pasivažinėjimus, todėl jums nebereikia apkrauti galvos.
Išlikite saugūs naudodamiesi motociklininkams skirtais įspėjimais apie maršrute slypinčius pavojus, pavyzdžiui, staigius posūkius.
Sukurta kiekvienam nuotykiui.


ITIN ŠVIESUS EKRANAS
5,5 colių ekranas yra šviesesnis nei kitų modelių, tad lengva įžiūrėti bet kokioje šviesoje. Pirštinėmis liečiamas ekranas yra HD skyros, jis gali veikti horizontaliu arba vertikaliu režimu.


TVIRTA KONSTRUKCIJA
Drąsiai leiskitės į kiekvieną kelionę su navigacijos įrenginiu, sukurtu atlaikyti įvairų orą (IPX7) ir bet kokį kelią.


ILGAI VEIKIANTI BATERIJA
Nustačius foninį apšvietimą 100 % šviesumu, baterija veikia iki 3,5 val., o pasirinkus įprastus nustatymus – iki 6 val. Jei norite leistis į ilgesnius nuotykius, galite įrenginį prijungti prie transporto priemonės elektros sistemos.


Tyrinėkite visas vietoves.

„BIRDSEYE“ VAIZDAI IŠ PALYDOVO
Turėsite prieigą prie pasaulinių „Birdseye“ vaizdų iš palydovo su galimybe juos atsisiųsti tiesiai į įrenginį per „Wi-Fi®“ be metinės prenumeratos.


IŠ ANKSTO ĮKELTI KELIŲ ŽEMĖLAPIAI
Būkite pasirengę pasivažinėjimui naudodamiesi iš anksto įkeltais visos Europos gatvių žemėlapiais. Žemėlapių naujiniai įtraukti.


IŠ ANKSTO ĮKELTI BEKELĖS ŽEMĖLAPIAI
Raginame leistis į nuotykių kupiną pasivažinėjimą naudojantis iš anksto įkeltais bekelės topografiniais žemėlapiais.


PAPRASTAS ŽEMĖLAPIŲ PERJUNGIMAS
Greitai perjunkite kelių žemėlapius, topografinius žemėlapius ir „BirdsEye“ vaizdus iš palydovų – tai tobulas žemėlapis jūsų pasivažinėjimui.


„GARMIN ADVENTUROUS ROUTING“
Paprastą pasivažinėjimą paverskite ekstremaliais netikėtumų kupinais nuotykiais, pasirinkdami savo kelių nuostatas.


MARŠRUTO ĮRAŠYMAS
Įrašykite savo maršrutą naudodami maršrutų įrašymo sistemą ir išsaugokite arba dalykitės juo planuodami būsimus nuotykius.


DALYKITĖS MĖGSTAMIAUSIAIS PASIVAŽINĖJIMAIS
Lengvai siųskite GPX failus iš savo telefono 2 į „zūmo XT“ arba dalykitės GPX failais su bičiuliais motociklininkais, naudodami programėlę „Garmin Drive™“.


Sukurta motociklininkams.

„TRIPADVISOR®“
Peržiūrėkite „TripAdvisor“ keliautojų nuomonę apie viešbučius, restoranus ir lankytinus objektus jūsų maršrute ar šalia kelionės tikslo.


PAPRASTA LEISTIS Į EKSKURSIJAS
Įrenginyje „zūmo XT“ integruotos „iOverlander™“ lankytinos vietos ir milijonai „Foursquare®“ populiarių vietovių.


ĮSPĖJIMAI MOTOCIKLININKAMS
Gaukite įspėjimus apie maršrute slypinčius pavojus, pavyzdžiui, staigius posūkius, greičio pasikeitimus ir dar daugiau. Taip pat gausite pranešimus kelyje artėjančius greičio matuoklius3.


TVARKYKITE SAVO TRASAS IR MARŠRUTUS
Lengvai tvarkykite4 ir peržiūrėkite maršrutus, trasas bei kelio taškus savo navigacijos įrenginyje, išmaniajame telefone ir kompiuteryje, naudodami programėlę „Garmin Explore™“.


„GARMIN REAL DIRECTIONS™“
Klausykitės išsamių nuorodų per prijungtą šalmą arba ausines. Tai tarsi jūsų draugas vedlys, naudojantis gatvių, parduotuvių ir atpažįstamų orientyrų pavadinimus.


MUZIKA
Transliuokite muziką iš savo išmaniojo telefono per navigacijos įrenginį „zūmo XT“ arba klausykitės navigacijos įrenginyje įrašytų MP3 failų per savo prijungtą šalmą arba ausines.


Būkite užtikrinti. Važiuokite prisijungę.

SKAMBINIMAS NAUDOJANTIS LAISVŲ RANKŲ ĮRANGA
„Bluetooth®“ suteikia galimybę skambinti laisvomis rankomis5. Susieję įrenginį su programėle „Garmin Drive“ savo išmaniajame telefone, galite peržiūrėti išmaniuosius pranešimus tiesiai „zūmo“ ekrane.


TIESIOGINĖ EISMO INFORMACIJA IR ORAI
Gaukite2 eismo ir orų naujienas realiuoju laiku, dalykitės maršrutais su kitais motociklininkais ir gaukite telefono pranešimus per programėlę „Garmin Drive“.


SUSIEJIMAS PER „INREACH“
Susiekite „zūmo XT“ su suderinama „inReach“ palydovinio ryšio priemone1, kad galėtumėte siųsti ir gauti pranešimus, bendrinti buvimo vietą ir, įvykus nelaimei, naudotis SOS funkcijomis.


PRANEŠIMAI APIE ĮVYKIUS
Įvykio atveju automatiškai išsiunčiamas tekstinis pranešimas su vietos informacija jūsų iš anksto nustatytam kontaktui2.


ATNAUJINIMAS BELAIDŽIU RYŠIU
Integruotas „Wi-Fi“4 ryšys suteikia galimybę lengvai atnaujinti žemėlapius ir programinę įrangą nenaudojant kompiuterio. Apie šviežius naujinius praneša užuominos ekrane.


KONTROLIUOKITE PRIEDUS
Susiekite „zūmo XT“ su suderinama jungiklių dėžute „Garmin PowerSwitch™“ (parduodama atskirai) ir ekrane valdykite savo motociklo 12 voltų elektroninius įrenginius – rūko žibintus, mirksinčias avarines lemputes ir dar daugiau.

1 Parduodama atskirai; reikalinga aktyvi palydovų tinklo paslaugų prenumerata.
2 „zūmo“ reikia susieti su jūsų išmaniuoju telefonu, kuriame veikia programėlė „Garmin Drive“.
3 Perspėjimai apie šviesoforų kameras ir greičio matuoklius teikiami ne visuose regionuose. Sužinokite daugiau apie tai, kaip įsigyti naujinių prenumeratą
4 Reikia aktyvaus ryšio ir „Wi-Fi®“ sąsajos.
5 „zūmo“ reikia susieti su jūsų išmaniuoju telefonu, kuriame veikia „Bluetooth“ į suderinamą išmanųjį telefoną.
© HERE. Visos teisės saugomos. © 2021 m. „TripAdvisor LLC“. Visos teisės saugomos. „Foursquare®“ yra registruotasis „Foursquare Labs, Inc.“ prekių ženklas. Vaizdai iš palydovų © „Maxar Technologies“, 2020. (Vaizdų iš palydovų užfiksavimo data gali skirtis.) Autorių teisės © „Cyclops UK Limited“, 2020. Visos teisės saugomos. „Bluetooth“ žodinis prekių ženklas ir logotipai yra registruotieji prekių ženklai, priklausantys „Bluetooth SIG, Inc.“, ir „Garmin“ šiuos ženklus naudoja pagal licenciją. Vaizdai iš palydovų © 2020 „Maxar Technologies“ (vaizdų iš palydovų užfiksavimo data gali skirtis).Autorių teisės © „Cyclops UK Limited“, 2020. Visos teisės saugomos. „Bluetooth“ žodinis prekių ženklas ir logotipai yra registruotieji prekių ženklai, priklausantys „Bluetooth SIG, Inc.“, ir „Garmin“ šiuos ženklus naudoja pagal licenciją.
Skaityti daugiauRodyti mažiau
Prekė detaliau
5067

Charakteristikos

Gamintojas
Garmin

Specifinė nuoroda

ean13
10
MPN
010-02296-10
Atsiliepimai
Komentarų nėra
16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Meniu

TELEFONAS

Meniu

Sukurkite nemokamą paskyrą, kad išsaugotumėte mėgstamus daiktus.

Prisijunkite

Sukurkite nemokamą paskyrą, kad galėtumėte naudotis pageidavimų sąrašais.

Prisijunkite