×

Garmin DriveSmart 86 8 colių palydovinės navigacijos įrenginys

Atsiliepimai
Kodas:
5511
Išparduota
350,00 €
Prekių pristatymas nemokamas
Visoje Lietuvoje per 3-7 d. d.
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Prekę turime: Centrinis sandėlys
Praneškite man, kai bus prieinamas

Pristatymo būdai

  1. Pristatymas į namus Venipak Kurjeriu.
  2. Pristatymas LP Express paštomatu
  3. Atsiėmimas Mūsų parduotuvėje
  4. Pristatymas Autobusų siuntų tarnyba
Aprašymas
KELIAUKITE PAPRASČIAU
Su šeima vykstate atostogauti, planuojate savaitgalio išvyką ar kasdien važinėjate į darbą? 8″ palydovinės navigacijos įrenginys „Garmin DriveSmart™ 86“ kelyje suteiks daugiau laisvės, patogumo ir užtikrintos ramybės. „Garmin“ balso asistentas padės lengvai surasti kelionės tikslą ir jį pasiekti.


Mėgaukitės lengvai matomais žemėlapiais šviesiame ir ryškiame 8″ didelės raiškos ekrane.
Kalbėkite. Su patogiuoju „Garmin“ balso asistentu naudokitės krypčių nuorodomis bei laisvų rankų skambučių funkcija.
Gaukite informacijos ir įspėjimų apie aplinkos zonas jūsų maršrute.
Naudodamiesi „Tripadvisor®“ keliautojų įvertinimais sužinokite apie geriausias vietas.
Įspėjimai vairuotojui informuos jus apie staigius posūkius, greičio apribojimus, mokyklų zonas ir daugiau.
Su aiškiais ir išsamiais Europos žemėlapių naujiniais priimkite geriausius sprendimus.


Sveikiname pradėjus vairuoti išmaniau.

DIDELIS EKRANAS
Šviesiame, didelės raiškos jutikliniame 8″ palydovinės navigacijos įrenginio ekrane be apvado (jį galima nustatyti ir horizontaliai, ir vertikaliai) vienu žvilgsniu pamatysite visą svarbią informaciją.


BALSO ASISTENTAS
Reikia krypčių nuorodų? Tik pasakykite. „Garmin Drive Smart“ atsako į sakomas užklausas ir randa kelią, kad ir kur norėtumėte važiuoti. (Pagalba balsu galima anglų, vokiečių, italų, ispanų, danų, švedų, olandų kalbomis).


SKAMBINIMAS NAUDOJANTIS LAISVŲ RANKŲ ĮRANGA
„Bluetooth®“ ryšiu galėsite susieti savo suderinamą išmanųjį telefoną su „Garmin DriveSmart“ ir skambinti nepakeldami rankų nuo vairo.


TIESIOGINĖ EISMO INFORMACIJA IR ORAI
Susiejus su suderinamo išmaniojo telefono „Garmin Drive™“ programėle (kai įjungtas „Bluetooth“ ir GPS), tiesioginės eismo informacijos funkcija padeda išvengti vėlavimų ir rasti apylankas. Be to, matysite orų prognozes, dabartines sąlygas ir radaro animaciją.


DEGALŲ KAINOS GYVAI
Sujunkite su programa „Garmin Drive™“ ir realiuoju laiku sužinokite naujausias degalų kainas savo maršrute.


IŠMANIEJI PRANEŠIMAI
Susieję su programa „Garmin Drive“ matykite į telefoną gautus tekstinius ir kitus pranešimus – tiesiai savo navigacijos įrenginio ekrane.


ATNAUJINIMAS BELAIDŽIU RYŠIU
Integruotas „Wi-Fi®“ ryšys suteikia galimybę lengvai atnaujinti žemėlapius ir programinę įrangą nenaudojant kompiuterio. Apie naujinius praneša užuominos ekrane.


Tiesiog žvelkite pirmyn ir vairuokite.

APLINKOS ZONŲ MARŠRUTŲ PARINKIMAS
Gaukite informacijos ir įspėjimų apie aplinkos zonas jūsų maršrute.


VAIRUOTOJO ĮSPĖJIMAI
Kad vairuotumėte saugiau ir geriau įvertintumėte aplinką, vairuotojo įspėjimai informuos jus apie artėjančius staigius posūkius, greičio apribojimus, geležinkelio pervažas ir ne tik. Įspėjimai apie raudoną šviesoforo signalą ir greičio matuoklius veikia ne visuose regionuose.


TRIPADVISOR
Peržiūrėkite „TripAdvisor“ keliautojų nuomonę apie viešbučius, restoranus ir lankytinus objektus jūsų maršrute ar šalia kelionės tikslo.


RASKITE VIETOVES PAGAL PAVADINIMĄ
Įkelti „Foursquare®“ duomenys padės lengvai rasti naujų parduotuvių, restoranų ir milijonus kitų populiarių vietų.


FUNKCIJA „GARMIN REAL DIRECTIONS™“
Lengvai suprantamos garsinės krypčių nuorodos skambės kaip draugo instrukcijos: girdėsite gatvių, parduotuvių ir atpažįstamų objektų pavadinimas. Pavyzdžiui: „Pravažiavę Tomo autoservisą sukite į dešinę“.


TIESIOG PAKLAUSKITE „ALEXA“
Integruotos „Alexa“ funkcijos1 prašykite paleisti muziką, klausykitės audioknygų, žinių ir ne tik – visa tai atlikite žiūrėdami į kelią ir nepakeldami rankų nuo vairo. „Alexa“ funkcija veikia tik anglų ir vokiečių kalbomis.


SUSIPAŽINKITE SU „UP AHEAD“
Naudinga funkcija „Up Ahead“ parodo artėjančius restoranus, degalines ir kitus taškus – tokius kaip artėjantys miestai – palei jūsų maršrutą.


ŽEMĖLAPIO APRĖPTIS
Šioje navigacijos priemonėje pateikti iš anksto įkelti gatvių žemėlapiai ir Europos žemėlapių naujiniai.


PAPILDOMA USB JUNGTIS
Dvigubas USB įkroviklis, pridedamas prie jūsų „Garmin DriveSmart“ palydovinės navigacijos“ įrenginio, turi papildomą įkrovimo prievadą telefonams, planšetiniams kompiuteriams ar kitiems elektroniniams įrenginiams jūsų automobilyje.


MATYKITE, KAS DEDASI UŽ AUTOMOBILIO
Susieję šį palydovinės navigacijos su suderinama „Garmin“ atbulinės eigos kamera (parduodama atskirai) lengvai matysite už jūsų automobilio esančias transporto priemones, pėsčiuosius ir kitas kliūtis.

1 Vairuotojai turi susitelkti į vairavimą ir šia funkcija naudotis tik tuomet, kai tai daryti yra saugu. Kad veiktų funkcija „Alexa“ ir būtų galima naudotis tiesioginėmis funkcijomis, programa „Garmin Drive“ turi būti atverta ir veikianti naudotojo suderinamame išmaniajame telefone, „Alexa“ funkcija veikia tik anglų ir vokiečių kalbomis.
© HERE. Visos teisės saugomos. „Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai bei judamieji prekių ženklai yra „Amazon.com, Inc.“ arba jos susijusių įmonių prekių ženklai. © 2021 „TripAdvisor LLC“ Visos teisės saugomos. „Bluetooth“ žodinis prekių ženklas ir logotipai priklauso „Bluetooth SIG, Inc.“, o „Garmin“ juos naudoja pagal licenciją. „Wi-Fi“ ir „Wi-Fi“ logotipas yra registruotieji „Wi-Fi Alliance“ prekių ženklai. „foursquare®“ ir „foursquare®“ logotipai yra registruotieji „Foursquare Labs, Inc“ prekių ženklai. Visos teisės saugomos.
Skaityti daugiauRodyti mažiau
Prekė detaliau
5511

Charakteristikos

Gamintojas
Garmin

Specifinė nuoroda

ean13
10
MPN
010-02471-12
Atsiliepimai
Komentarų nėra
4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Meniu

TELEFONAS

Meniu

Sukurkite nemokamą paskyrą, kad išsaugotumėte mėgstamus daiktus.

Prisijunkite

Sukurkite nemokamą paskyrą, kad galėtumėte naudotis pageidavimų sąrašais.

Prisijunkite